Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 14-23 липня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 112 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

14 липня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа викрала 5 курей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
14 липня 2016 року, звернулася громадянка А., про те, що в адміністративній будівлі по вул. Соборна, в м. Гуляйполе невідома особа викрала її мобільний телефон "Самсунг ". В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Д., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
14 липня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що в с. Верхня Терса з його гаража, невідома особа скоїла крадіжку електродвигуна та металевих виробів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
14 липня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в с. Верхня Терса з господарчої будівлі заявниці невідома особа скоїла крадіжку спінінгу з катушкою та футбольного м’яча. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

15 липня 2016 року, звернувся громадянин Ц., про те, що в с. Новозапорізьке невідома особа проникла до гаражу та скоїла крадіжку його особистих речей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
15 липня 2016 року, звернулася громадянка І., про те, що в с. Полтавка її дядько громадянин Ж., в стані алкогольного сп’яніння втратив свої гроші в сумі 1400 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

16 липня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Новозлатопіль, невідома особа шляхом зриву замків з вхідних дверей "Пошти", проникла в будівлю та скоїла крадіжку: порошка для прання, мила, кофе та дитячих книжок. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
16 липня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, знаходячись на річці "Гайчур" невідома особа з берегу скоїла крадіжку мобільного телефону «НОКІА». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

17 липня 2016, звернувся громадянин Л., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа викрала велосипед "Україна". В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Х., велосипед повернуто власнику.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 липня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що по вул. Пологівський шлях в м. Гуляйполе, на цвинтарі невідомі особи пошкодили могилу його покійного дядька та скоїли крадіжку двух металевих швелерів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 липня 2016 року, звернувся громадянин К.,, про те, що в сел. Залізничне, невідома особа з будинку заявника скоїла крадіжку банківської картки "Приватбанк", на якій знаходилися гроші в сумі 20000 грн, в наслідок чого гроші з вищевказаної картки були зняті в банкоматі в м. Гуляйполе. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
19 липня 2016 року, звернулася громадянка Л., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа біля магазину "Економ Плюс", скоїла крадіжку велосипеду "Україна", жовтого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 липня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа викрала його велосипед "АІСТ" фіолетового кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Д., велосипед повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
20 липня 2016 року, звернувся громадянин З., про те, що в м. Гуляйполе невідома особа у з підїзду викрала його велосипед "Україна" сірого кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Х., велосипед повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 липня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з господарської будівлі в с. Успенівка, скоїла крадіжку 2-х каністр з дизельним паливом, в кількості 40 літрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1