Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 14 квітня 2015 року.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні помер житель м. Гуляйполе, 1953 р.н, без ознак насильницької смерті.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Полтавка по вул. Колгоспна, в своєму будинку померла громадянка П., 1940 р.н, без ознак насильницької смерті.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки І., про те, що в м. Гуляйполе, її колишній чоловік громадянин С., пішов з місця свого постійного проживання в невідомому напрямку та місце його знаходження не відоме.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянинки Д., про те, що в с. Мирне її сусід громадянин К., зловживає спиртними напоями.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від жительки м. Гуляйполе громадянки Б., про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа грошима в сумі 300 грн., які вона перерахувала на кредитну карту, в рахунок сплати за дитячу люльку. Інформацію по купівлі люльки, вона знайшла по інтернету на сайті OLX.COM.UA де був зазначений мобільний телефон, який на теперішній час поза зоною досяжності.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Піонерська, померла місцева жителька, 1943 р.н., без ознак насильницької смерті.

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що, в м. Гуляйполе, його донька громадянка Р., на протязі дня в ЗОШ №1 втратила свій мобільний телефон «Самсунг».

14 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри ФАП с. Верхня Терса, про те, що в с. В.Терса, в своєму будинку помер громадянин Б., 1957р.н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1