Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 15 квітня 2015 року.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, в неї вдома під час розпиття спиртних напоїв з мало відомою жінкою на ім’я Н., у неї зникла жіноча сумка в якій знаходилися гроші в сумі 3400грн., золотий ланцюжок вортістю близько 2800грн., та дві кредитні карти. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було знайдено сумку в якій знаходилися гроші та золотий ланцюжок. Зі слів заявниці, вона була в стані алкогольного сп’яніння та не памятає де вона залишила свою сумку.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянин Г., про те, що до нього зателефонував невідомий на стаціонарний телефон та мовчить.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, під час перевірки громадянин М., який перебуває під дією адміністративного нагляду, останній був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Гірке, невідома особа, проникла до її нежилого домоволодіння, звідки скоїла крадіжку деревяної шафи.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри Комсомольського ФАП, про те, що в с. Комсомольське, по вул.Леніна, померла громадянка Н., 1935 р.н., без ознак насильницької смерті.

15 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Леніна, померла громадянка В., 1932 р.н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1