Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 16-18 червня 2015 року

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ж., про те, що в с. Любимівка, в будинку культури під час зібрання громадянин Б., ображав нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою її сину громадянину Ж.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від завідуючого реанімаційним відділенням Гуляйпільської районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні помер громадянин К., 1961 р.н., без ознак насильницької смерті.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що сусідські собаки бігають без привязу.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Любимівка, громадянин К., ображав її нецензурними словами та погрожував фізичною розправою.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що до неї прийшов колишній співмешканець громадянин Б., та вчинив сварку.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що при невідомих обставинах з її будинку зникла її жіноча сумочка з косметикою, матеріальний збиток встановлюється.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ч., про те, що в м. Гуляйполе, з нежилого приміщення, за яким він приглядає, при невідомих обставинах зникла металева плита.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що її чоловік вчинив сварку, після чого кинула слухавку.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що невідома особа з території подвір’я її домоволодіння скоїла крадіжку двох автомобільних шин з дисками та 10 л. бензину, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 1000 грн.

16 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, невідомий чоловік гучно увімкнув музику в автомобілі.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Є., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Є., вчинив вдома сварку.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, співмешканець її матері громадянин Г., влаштував сварку із її матір′ю громадянкою С.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Прилуки, її сусід громадянин К., побив її , чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадин.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Прилуки, його сусідка громадянина Л., скоїла крадіжку металевих ланцюгів. Сума збитку встановлюється.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Любимівка, її сусіди на межі з нею потравили траву, від чого в неї потруїлися її домашні тварини.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від жінки яка назвалась громадянкою Н., про те, що її чоловік перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив сварку та погрожує фізичною розправою.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, гучно грає музика.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в м. Гуляйполе на блок посту був зупинений автомобіль тягач "Вольво" з причепом "Когел" під керуванням громадянина В., який перевозив вантаж вугілля , документи на яке, викликають сумніви.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що м. Гуляйполе, по вул. Шевченка, по близу магазину «Пятачок» невідома незаконо заволоділа його мопедом марки «Сузукі», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 8000 грн.

17 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна на містку через річку «Гайчур», молоді люди гучно себе поводять.

18 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що її сусідка громадянка С., на протязі тривалого часу не прибирає у своєму будинку, в зв’язку з чим виникає дуже неприємний запах який заважає проживати.

18 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що на території свого домоволодіння, висячим на електродротах, було виявлено громадянина Р., якого убило електричним струмом при виконанні робіт з дротами електропостачання.

18 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, його сусід громадянин К., ходить та висловлюється нецензурною лайкою в адресу перехожих.

18 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від завідуючого амбулаторії Успенівської ЗПСМ, про те, що в с. Новомиколаївка виявлено тіло громадянки Б. 1956 р.н., без ознак насильницької смерті.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1