Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 16-26 вересня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 74 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

19 вересня 2016 року, надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ про те, що в с. Павлівка невідома особа викрала масло з КТП 255 в кількості 280 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 вересня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що до неї додому приїхав вневідомий чоловік який купив у неї бувші в використанні речі при цьому заплатив їй 600 грн. на яких вона у подальшому побачила напис "сувенірні". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 вересня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що у громадянки Г., невідома особа скоїла крадіжку її дорожнього велосипеду. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 вересня 2016 року, звернулася громадянка О., про те, що в с. Малинівка, невідома особа скоїла крадіжку шести металевих стовбців. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 вересня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в приміщені магазину "Електросвіт" в м. Гуляйполе, громадянка Л., під приводом повернення боргу відкрито заволоділа ваговими терезами та блендером. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 вересня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, в приміщенні роздягальні ЗОШ №1 невідома особа викрала мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 вересня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що невідома особа з неогородженої території току розташованого в с. Полтавка, таємно викрала насіння соняшнику в кількості близько 250 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 вересня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з гаража викрала мопед "DELTA". В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв неповнолітній громадянин К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 вересня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що ним було виявлено на полі в с. Темирівка, де невідомі особи скоїли крадіжку насіння соняшнику. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїла громадянка Ч. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1