Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 16 квітня 2015 року.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в с. Рівнопілля, невідома особа, з території його домоволодіння, з мотоцикла ІЖ "Планета - 4", який знаходився в робочому стані, скоїла крадіжку запчастин на суму близько 300 грн. Вжитими заходами встановлено особу причетну до скоєння злочину.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в с. Успенівка, невідома особа проникла до гаража який розташований на території його домоволодіння звідки скоїла крадіжку кутошліфувальної машини та бензопили, чим завдала матеріальний збиток на суму 3360 грн..

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Червоноармійська, померла місцева жителька 1941 р.н., без ознак насильницької смерті.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, на в’їзді до нежилого домоволодіння біля будинку, за яким вона приглядає, невідома особа скоїла крадіжку металевої труби, чим завдала матеріальний збиток на суму близько 500 грн..

16 квітня 2015 року, до Гуляйпільського РВ ГУМВС надійшла заява громадянина З., про притягнення до кримінальної відповідальності громадянина П., який безпідставно звинуватив його в крадіжці його мобільного телефону та спричиненні фізичного болю.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від мешканця м. Гуляйполе громадянина Ж., про те, що він добровільно здає мисливську гладкоствольну рушницю ТОЗ-34ЕР калібру 12 мм, яку він зберігав за місцем свого мешкання без відповідної реєстрації та яка раніше належала його покійному батькові.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від помічника чергового Пологівського РВ про те, що до Пологівського РВ зателефонував громадянин Д., та повідомив про те, що в с. Марфопіль його пасинок громадянин Н., пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останнього та повернуто додому.

16 квітня 2015 року, надійшов матеріал з прокуратури Гуляйпільського району за зверненням сільського голови Червонянської сільської ради про те, що депутати Червонянської сільської ради громадян Д., та громадянка Л., не подали в встановлений законом термін декларацію про доходи та фінансові зобов′язання за 2014 рік.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Я., про те, що в м. Гуляйполе, в двір його домоволодіння зайшов невідомий чоловік та стукає в двері будинку.

16 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, його батько громадянин К., вчинив сварку та погрожує фізичною розправою матері.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1