Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 17-19 травня 2015 року

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Зелена, померла місцева жителька, 1934 р.н., без ознак насильницької смерті.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе, його сусід громадянин Г., вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, помер його брат громадянин Ф., 1964 р.н., без ознак насильницької смерті.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, її сусіди громадянин Р. та громадянин П., носять по вулиці металобрухт.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що її співмешканець громадянин Х., взяв борг коли їхав в с. Водяне, 300 грн. та фотоапарат "Самсунг" та до теперішнього часу не повернув.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блок-посту в с. Темирівка, був зупинений громадянин Г., (паспорт громадянина Грузії), який перевищив термін перебування на території України.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в м. Гуляйполе, на річці «Гайчур», невідома особа поставила риболовські сіті.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Верхня Терса, до неї додому прийшов її сусід громадянин Ш., вчинив сварку в ході якої вдарив її кулаком по тулубу чим причинив фізичну біль та синці.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, її сусід громадянин Р., облаяв її принизливими словами.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новоіванівка, її батько громадянин К., вчинив сварку.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянинки Г., про те, що в м. Гуляйполе, неподалік річки «Гайчур» в зарослях чагарників поблизу заводу "Мотор Січ" вона виявила висячим у петлі труп громадянина М., 1970 р.н..

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, до неї додому прийшли її сусіди громадянин Р. та громадянин П., та вчинили сварку.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в сел. Залізничне, його донька громадянка Т., 1965 р.н., пішла з дому та на даний час її місцезнаходження невідоме. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останньої та повернуто додому.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Цвітна, на території автостоянки, невідомі чоловіки кидають каміння.

17 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківська, водій автомобіля не впорався з керування та скоїв зіткнення з електроопорою. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждалих немає, автомобіль зазнав технічних ушкоджень.

18 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в с. Марфопіль, її чоловік громадянин М., вчинив сварку та погрожує фізичною розправою, виганяє з дому.

18 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в с. Жовтневе, по вул. Центральна, померла громадянка І., 1937р.н., без ознак насильницької смерті.

18 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Щ., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, невідомі особи вчинили бійку.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Комсомольської АЗСМ, про те, що в с. Комсомольське, по вул. Леніна, померла громадянка Х., 1930р.н. , без ознак насильницької смерті.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в с. Новомиколаївка, по вул .Зарічній, її бабусю громадянку Х., та дідуся громадянина Х., безпричинно побив їх син громадянин Х., чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на тілі.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільського районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділенні помер громадянин О., 1941 р.н., мешканець с. Успенівка, без ознак насильницької смерті.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Червоноармійській, померла її бабуся громадянка Я., 1937 р.н., без ознак насильницької смерті.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в с. Новомиколаївка, з незачиненої літньої кухні її домоволодіння, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку грошей в сумі 1500 грн., чим спричинила матеріальний збиток.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення з Малинівської сільської ради про те, що в с. Малинівка, невідома особа шляхом проникнення через розбите вікно, проникла в приміщення нежилого домоволодіння, яке належить громадянці В., та скоїла крадіжку 2-х металевих верхів плити твердого палива в зборі з кружками, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 1000 грн.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, в домоволодінні де мешкає громадянка Б., яка в результаті раптово виниклих неприязних відносин, спричинила заявниці тілесні ушкодження у вигляді гематоми під лівим оком.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Я., про те, що в м. Гуляйполе, біля будинку Районної Державної адміністрації, знаходиться громадянин Ч., який шумно себе поводить.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин П., торгує самогоном.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, на пішоходному мостовому переході біля річки «Гайчур», невідомі особи шумно себе поводять.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в с. Дорожнянка, по вул. Гагаріна, невідомі особи гучно себе поводять.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що на автодорозі м. Гуляйполе - с. Дорожнянка автомобіль ВАЗ – 2106, виїхав на зустрічну смугу та скоїв зіткнення з автомобілем КАМАЗ, внаслідок зіткнення водій та двоє пасажирів автомобіля ВАЗ госпіталізовано до Гуляйпільської районної лікарні.

19 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, вона побачила відчинені двері до будинку КП "Комунгосп".

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1