Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 17-24 червня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 78 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 17 червня 2016 року, звернувся громадянин Ч.,про те, що невідома особа з території ферми яка належить ЗАТ "Аграрний дім" в с. Дорожнянка Гуляйпільського району, таємно викрала металевий швелер довжиною. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 червня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа викрала два металеві люки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
18 червня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, з кишені його штанів при невідомих обставинах зник його мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
18 червня 2016 року, звернувся громадянин Т., про те, що в сел. Залізничне, в нього та його сусідки громадянки Л., невідома особа на городі скоїла крадіжку часнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 червня 2016 року
, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе на території ринку його та його сина громадянина Г., безпричинно побили громадянин Р. та громадянин Р. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
19 червня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з підвального приміщення скоїла крадіжку дитячого спортивного велосипеду сріблястого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 червня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в с. Полтавка, невідома особа з житлового будинку скоїла крадіжку електроінструментів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 червня 2016 року, звернулася громадянина М., про те, що в с. Ольгівське, невідома особа шляхом вільного доступу з території нежилого домоволодіння заявниці скоїла крадіжку шлакоблоку в кількості 500 штук. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин М., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1