Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 17-27 травня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 116 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 17 травня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку металевих воріт. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Р., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
17 травня 2016 року, звернулася громадянка З., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку велосипеда «Салют» оранжевого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

18 травня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що він замовив на Інтернет-сайті «ОLХ» у громадянина Б., дитячий трьохколісний велосипед та перерахував грошові кошти в сумі 650 грн., після чого громадянин Б., на зв’язок не виходить. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 травня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в с. Копані, невідома особа з домоволодіння господарчої будівлі скоїла крадіжку металевих виробів, а саме труб та кутників. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 травня 2016 року, звернувся громадянин Х., про те, що його дружині громадянці Х., на мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився працівником "Ощадбанку", після розмови з яким з карткового рахунку дружини зникли грошові кошти в сумі 3000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
20 травня 2016 року, звернулася громадянка Т., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з господарчої будівлі викрала електричну дриль та алюмінієвий бідон. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Ш., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 травня 2016 року, до Гуляйпільського відділення поліції звернулася громадянка Д., 1998 р.н., про те, що на зупинці в с. Воздвижівка на автомобілі "ВАЗ 2106", до неї під’їхав громадянин Д, запропонував їй познайомитись та поїхати до ставка. Після чого громадянин Д., проти її волі посадив до автомобіля та поїхав до ставка біля с. Воздвижівка, де згвалтував її. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 152 кримінального кодексу України «Згвалтування». Прийнятими оперативно-розшуковими заходами «по гарячим слідам», особу підозрюваного встановлено, та затримано, триває досудове слідство.

23 травня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що невідома особа в м. Гуляйполе, та скоїла крадіжку велосипеду «Україна». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
23 травня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе в кафе «Таврія», яке знаходиться та территорії автовокзалу, заявниця самовільно дала зателефонувати свій мобільний телефон, своєму знайомому громадянину К., який через деякий час повернувся без телефону, незмігши пояснити куди він його дів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 травня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Верхня Терса громадянка П., рухаючись на автомобілі «Фольксваген каді» допустила зіткнення з мотоциклом під керуванням громадянина К., внаслідок чого останній отримав тілесні ушкодження у вигляді ссаден на голові. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановлено, що громадянин К., знаходячись в стані алкогольного сп’яніння виїзджаючи зі свого двору на мотоциклі, не переконався в безпечному виїзді здійснив зіткнення з автомобілем «Фольксваген каді» під керуванням громадянки П. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 травня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до його будинку та скоїла крадіжку грошей близько 3000грн., які знаходилися в шафі на полиці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 травня 2016 року, надійшло повідомлення від диспетчера МНС про те, що с. Приютне, сталося загорання житлового будинку. Під час гасіння пожежі виявлено два трупи: - власниці будинку громадянки М., 1945 р.н., та її співмешканця громадянина Г., 1940 р.н., за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 кримінального кодексу України «Прушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки», причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.
26 травня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що с. Верхня Терса громадянин К., під час спільного розпиття спиртних напоїв незаконно заволодів мопедом заявника «Вайпер», після чого потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. Мопед знайдено та знаходиться на території Гуляйпільського ВП. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідств
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1