Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 17 квітня 2015 року.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Воздвижовка, по вул. Леніна біля магазину громадянин П., висловлювався нецензурними словами та ударив її, чим спричинив фізичний біль.

17 квітня 2015 року, до Гуляйпільського РВ надійшло звернення голови Полтавської сільської ради про те, що в селі Ольгівське, невідомі особи шляхом вільного доступу викрали трубу.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, автомобіль колесом наїхав йому на стопу ноги, чим спричинив фізичну біль.

17.04.2015 року, надійшло звернення Комунальна установа " Спеціалізоване територіальне медичне об"єднання "Психіатрія" Запорізької обласної ради про те, що посадова особа КУ "Гуляйпільська психіатрична лікарня" ЗОР можливо зловживає службовим становищем.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення працівника міліції про те, що в м.Гуляйполе, жінка на ім’я К., за місцем мешкання зберігає наркотичну речовину.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Новоселівка, Оріхівського району її співмешканець громадянин В., вчинив вдома сварку та погрожував фізичною розправою. Звернення передано до Оріхівського райвідділу міліції.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в с.Залізничне, невідома особа проникла до нежилого будинку та скоїла крадіжку металевого верху плити.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в с. Любимівка, на протязі місяця його брати розбирають без його відома будинок, який належить батькам.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., мешканки м.Гуляйполе, про те, що вона прохає до неї направити працівників міліції.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від працівника міліції про те, що рухаючись по дорозі в м. Гуляйполе по вул. Донецка, автомобіль ВАЗ 2107 під керуванням громадянина К., скоїв зіткнення з скутером "Альфа" під керуванням неповнолітнього громадянина В., який виїхав на зустрічну смугу дороги. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди громадянин В., отримав тілесні ушкодження та доставлений до Гуляйпільської районної лікарні.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, її брат громадянин В., в стані алкогольного сп’яніння вчинив вдома сварку.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Тимирівського ФАП про те, що в с. Темирівка по вул. Набережна помер громадянин Н., 1940р.н., без ознак насильницької смерті.

17.04.2015 року, надійшли матеріали з ГУМВС в Запорізькій області для проведення перевірки за зверненням народного депутата України Кривохатька В.В., щодо можливих неправомірних дій з боку посадових осіб центру ДЗК в Гуляйпільському районі.

17 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, його побив чоловік на ім’я Б., чим причинив тілесні ушкодження у вигляді гіматоми на обличчі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1