Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 18-28 жовтня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 107 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

19 жовтня 2016 року
, звернувся громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе, брат її покійного чоловіка, без її дозволу бере з господарчої будівлі дрова.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 жовтня 2016 року, надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що по вул. Піщана, в м. Гуляйполе, відбулася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що громадянин Т., керуючи автомобілем ВАЗ 2106, допустив наїзд на пішохода громадянку Т., в наслідок чого остання була госпіталізована до Гуляйпільської районної лікарні. Громадянин Т., залишив місце дорожньо-транспортної пригоди, однак місцеперебування його та автомобіля було встановлено. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що по вул. Шевченко, в м. Гуляйполе, автомобіль ВАЗ 2106, під керуванням громадянина Т., невпоравшись з керуванням скоїв зіткнення з рухаючимся на зустріч автомобілем заявника ВАЗ 21070. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди громадянин Т., був доставлений з тілесними ушкодженнями до Гуляйпільської районної лікарні. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 жовтня 2016 року, надійшло повідомлення від начальника ПАТ "Укртелеком" про те, що в с. Успенівка, невідома особа скоїла крадіжку 160 метрів кабелю який належить ЗФ ПАТ "Укртелеком". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 жовтня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами заявника продавши йому через інтернет сайт «OLX» товар. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 жовтня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку ялинки, яка росла біля домоволодіння заявниці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з незачиненого будинку скоїла крадіжку планшету. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з двору його будинку, скоїла крадіжку велосипеда "Україна" зеленого кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин З., велосипед повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 жовтня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до гаража, звідки викрала зварювальний апарат, углову шліфовочну машину та компресор. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 жовтня 2016 року, звернулася громадянка Х., про те, що до неї на мобільний телефон зателефонував невідомий та представився працівником "Авальбанку", в ході розмови заявниця назвала особисті дані та номер кредитної картки, після чого з її картки зникли грошові кошти в сумі 2700 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що заявник перерахував гроші в сумі 3759 грн., за бетономішалку на фірму ПП "ГлобосІнтер", яка до теперішнього часу ні гроші, ні битономішалку не повернула, на телефонні дзвінки не відповідають. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що невідома особа з нежилого будинку заявника в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку чугунної плити, та алюмінієвих батарей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 жовтня 2016 року, звернувся громадянин М., про те, що невідома особа з коридору його будинку в м. Гуляйполе, викрала мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 жовтня 2016 року, звернулася громадянка М., про те, що в її сина громадянина М., в с. Новоіванівка, при невідомих обставинах зникли грошові кошти 1300 доларів США та 800 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 жовтня 2016 року, надійшло повідомлення від співробітника поліції, про те, що м. Гуляйполе, в продуктовому магазині "Імідж", відбулося спрацювання сигналізації, де в ході огляду магазину було виялено пошкодження даху та при огляді приміщення було затримано неповнолітніх громадянина О., 2000 р.н., та раніше засудженого громадянина Л., 1999 р.н., які скої крадіжку тютюнових виробів та грошей близько 5000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 жовтня 2016 року, звернувся громадянин А., про те, що з квартири заявника в м. Гуляйполе, при невідомих обставинах зникли ювелірні прикраси. Сума збитку близько 25000грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1