Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 18-31 грудня 2015 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 135 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

19 грудня 2015 року, звернулася громадянка В., про те, що м. Гуляйполе, невідома особа біля території її домоволодіння скоїла крадіжку ялинки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 грудня 2015 року, звернувся громадянин С., про те, що с. Малинівка, невідома особа з його нежилого приміщення скоїла крадіжку двох газових плит. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 грудня 2015 року, звернувся громадянин К., про те, що невідома особа скоїла крадіжку маталевої плити та 10 колосників. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 грудня 2015 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в м. Гуляйполе, знаходячись в кафе "Олеся" його побив громадянин Б., чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 грудня 2015 року, звернулася громадянка К., про те, що в сел. Залізничне, при невідомих обставинах з кімнати зникли гроші в сумі 1500грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 грудня 2015 року, звернувся громадянин В., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку дорожнього велосипеда та мішка насіння соняшнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 грудня 2015 року, звернувся громадянин Б., про те, що він замовив на інтернет сайті «RSТ» запчастини на автомобіль в громадянина Б., та зробив передплату в сумі 1300 грн., та на даний час запчастини на автомобіль він не отримав. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
23 грудня 2015 року, надійшло повідомлення начальника караулу Гуляйпільського РВ МНС про те, що в с. Зелене, сталося загорання житлового будинку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 грудня 2015 року, звернулася громадянка С., про те, що м. Гуляйполе, невідома особа з господарчої будівлі скоїла крадіжку 6 кролів та 5 гусей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 грудня 2015 року, звернулася громадянка Я., про те, що м. Гуляйполе, невідома особа проникла до складського приміщення заявниці та скоїла крадіжку 6 відер цибулі та 10 кг. часника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 грудня 2015 року, звернулася громадянка С., про те, що в с. Комсомольське, невідома особа скоїла крадіжку насіння гарбузового загальною вагою 2 тони. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 грудня 2015 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Мирне, з ангару на території тракторної бригади невідома особа скоїла крадіжку компресора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 грудня 2015 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Успенівка, з його автомобіля «Таврія», невідома особа викрала акумуляторну батарею та інші запчастини. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 грудня 2015 року, звернувся громадянин Ж., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з каналізаційної системи скоїла крадіжку телефонного кабелю близько 450 метрів, а також каналізаційних люків в кількості 3-4 штук. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 грудня 2015 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Любимівка, невідома особа скоїла крадіжку грошей в сумі 1000грн.. та мобільного телефону. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 грудня 2015 року, звернулася громадянка Я., про те, що в сел. Залізничне, невідома особа скоїла крадіжку бу металевого верху плети, 8 шт., колесників, 4шт. металевих листів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

30 грудня 2015 року, надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ про те, що в с. Успенівка з огороженої підстанції, невідома особа скоїла крадіжку трансформаторного масла. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1