Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 19-21 червня 2015 року

19 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що с. Новоіванівка, громадянин М., вчинив у себе вдома сварку.

19 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Щ., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Петровського, в приміщенні туалету КСК «Сучасник», його побили четверо невідомих чоловіків та зірвали з руки золотий браслет вартістю 8900 грн.

19 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, в м. Гуляйполе, по вул. Комсомольська, померла місцева жителька, 1942 р.н, без ознак насильницької смерті.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні померла громадянка Ш., 1933 р.н, мешканка с. Марфопіль, без ознак насильницької смерті.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в с. Добропілля, невідома особа проникла в незачинений будинок громадянки Х., звідки скоїла крадіжку грошей в сумі 256 грн, та з двору домоволодіння викрала брухт чорних металів.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Червоне, співмешканець матері громадянин П., побив її матір громадянку Л., чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, у магазині «Єва» гучно грає музика та заважає відпочивати.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Темирівської ФАП про те, що в с. Темирівка, по вул. Зелена, помер громадянин І., 1937р.н., без ознак насильницької смерті.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що в с. Воздвижівка, в її бабусі громадянки М., невідома особа з подвір’я її домоволодіння скоїла крадіжку металевого кутника, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 200грн.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Н.Запоріжжя, невідома особа з нежилого домоволодіння, скоїла крадіжку металевого паркану, сума збитку встановлюється.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Марфопіль, по вул. Лермонтова, померла її бабуся громадянка Г., 1941 р.н., без ознак насильницької смерті.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що м. Гуляйполе, громадянка Є., залишила в будинку свою дитину 5 років, а сама пішла до кафе вживати спиртні напої.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин С., вчинив сварку.

20 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин на ім’я О., вчинив сварку.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, розвели наркоманію.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин Д., побив його, чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медсестри Комсомольської амбулаторії про те, що в с. Комсомольське, помер громадянин І., 1931 р.н., без ознак насильницької смерті.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що до нього додому прийшов чоловік на ім’я В., та попросився переночувати, бо йому ніде жити.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, її квартиранти які винаймають у неї житло, відмовляються платити за комунальні послуги.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що до нього звернулася мешканка с. Добропілля, громадянка Н., яка повідомила, що громадянка С., бігає по вулиці та поводить себе неадекватно.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блок-посту поблизу в с. Темирівка, був зупинений автомобіль «ДАФ», під керуванням громадянина Я., який перевозив насіння соняшника без відповідних супровідних документів.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з двору його домоволодіння скоїла крадіжку велосипеда «Україна», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 500 грн.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в с. Комсомольське, його побив громадянин Д., чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадин на обличчі.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, рухаючись на власному автомобілі ВАЗ 21033, вона невпоралася з керуванням та допустила наїзд на велосипед під керуванням невідомої жінки.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, поблизу кафе «Ксюша» громадянин В., на власному автомобілі ВАЗ наїхав заявнику на ногу.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, колишній співмешканець її доньки громадянки К., громадянин М., скоїв крадіжку грошей в сумі 500 доларів США та 2-х паспортів на ім’я її доньки.

21 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, її зять вчинив сварку та не впускає в будинок.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1