Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 19-26 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 57 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

19 грудня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що невідомі особи в м. Гуляйполе, скоїли крадіжку світильників світлодіодних в кількості 3 шт., які належать КП "Житлосервіс". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

19 грудня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що невідома особа з гаражу нежилого домоволодіння в с. Зелене, який належить заявниці, скоїла крадіжку велосипеду "Україна" та водяного насосу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

20 грудня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що на інтернет-сайті "ОLX" замовив 2 скати на трактор, перерахував грошові кошти в сумі 4500грн., на картку "Приват Банку", але товар який замовив не отримав. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 грудня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в с. Залізничне, невідома особа через паркан проникла на охороняєму територію ЧП "Міщенко", звідки скоїла крадіжку сварочного апарату та улектрокабелю від вантажного крану. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 грудня 2016 року, звернулася громадянка Ф., про те, що вона уклала договір куплі-продажі мінеральних добрив, а саме у кількості 20 тон, але товар отримала у неповному обсязі, що спричинило заявниці матеріального збитку 99000грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 грудня 2016 року, звернулася громадянка Т., про те, що в м. Гуляйполе, невідомий чоловік вирвав сумку з рук громадянки С., в якій знаходились документи, а саме паспорт та грошові кошти близько 1000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1