Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 19-28 листопада 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 77 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

21 листопада 2016 року
, звернувся громадянин Ф., про те, що з нежилого будинку його колишньої дружини в с. Успенівка, невідома особа скоїла крадіжку холодильника, велосипеда та телевізора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

21 листопада 2016 року, звернувся громадянин Ф., про те, що з подвір’я його будинку в м. Гуляйполе, зі столу при невідомих обставинах зник мобільний телефон. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 листопада 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа проникла до прибудови гаража ТОВ " Птахофабрика Зарічна" та скоїла крадіжку майна, а саме трьох електродвигунів та одного компресора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 листопада 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в м. Гуляйполе невідома особа з відчиненого будинку заявниці скоїла крадіжку мобільного телефону. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин П. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

22 листопада 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Новоуспенівка невідома особа з нежилого будинку скоїла крадіжку 40 літрового алюмінієвого бідона та інші металеві речі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 листопада 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа скоїла крадіжку близько двох мішків насіння пшениці, вагою близько 100 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 листопада 2016 року, звернулася громадянка Т., про те, що в с. Новозлатопіль, невідома особа скоїла крадіжку спортивного велосипеду "Тітан" та планшету. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 листопада 2016 року
, звернувся громадянин Р., про те, невідома особа в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку зварювального апарату та кутової шліфувальної машини. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1