Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 19 квітня 2015 року.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що до швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні, за медичною допомогою, з тілесними ушкодженями у вигляді синців та рубаної рани лівої брови звернувся громадянин С., який повідомив що тілесні ушкодження він отримав внаслідок бійки з мешканцем м. Гуляйполе.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, в кафе "Сучасник" його побив громадянин Г., чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Залізничне, в своєму будинку виявлено труп громадянина Р., 1975 р.н, без видимих ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки, яка прохає направити наряд міліції за адресою м. Гуляйполе вул.Нова, після чого поклала слухавку.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Чубаря, померла місцева жителька 1927 р.н, без ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, на території парку ім. Кірова, двоє невідомих чоловіків справляли свої природні потреби, на її зауваження вчинили з нею сварку, кидалися битися.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа, шляхом вільного доступу з двору її домоволодіння, незаконно заволоділа її скутером «Ямаха».

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Вільна, помер його батько 1930 р.н, без ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Чубаря, померла місцева жителька 1927 р.н, без ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Цвітна, померла місцева жителька 1931 р.н, без ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Комсомольське, її чоловік громадянин Л., перебуваючи в стані алкогольного сп′яніння, вчинив вдома сварку, погрожував фізичною розправою.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в нервологічному відділенні помер житель м. Гуляйполе, вул. 9 Січня, 1937 р.н, без ознак насильницької смерті.

19 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.1 Травня, його побили невідомі особи, чим причинили тілесні ушкодження.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1