Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 20-24 травня 2015 року

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від начальника караулу СДПЧ Гуляйпільського РВ МНС про те, що в сел. Залізничне, по вул. Ватутіна, відбулося загорання будинку, потерпілих не має.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ларичева, лежить невідомий чоловік в стані алкогольного сп’яніння.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ч., про те, що в м. Гуляйполе, при невідомих обставина зник його мобільний телефон "Нокіа" та сонцезахисні окуляри, матеріальний збиток становить близько 3000 грн. В ході перевірки було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин П., 1979 р.н.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Т., поводить себе неадекватно, подребує госпіталізації до психіатричної лікарні.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло подання з секретаріату Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин М., має заборгованість по сплаті аліментів на суму 13576,50 грн.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що її колишній чоловік громадянин Б., має заборгованість по сплаті аліментів.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що працівники Гуляйпільського відділення газопостачання підробили договір та надали його як доказ до Пологівського районного суду.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від з "Райфайзен Банк Аваль" про те, що громадянин М., надав не правдиві дані для отримання кредиту, а саме про місце своєї роботи.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що його колишня дружина громадянкаМ., не виконує своїх батьківських обов’язків по догляду за їх спільною дитиною 2005 р.н.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, її сусідка громадянка В., вчинила сварку.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 3 Інтернаціонала, громадянин Ч., знаходячись в стані алкогольного сп’яніння вчинив сварку та чіпляється до людей.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Нововасилівка, її сусід громадянин П., поблизу ставка вчинив сварку.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченка, її побив громадянин П., чим причинив фізичну біль.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, що в с. Успенівка, мешканець села з ним вчинив сварку.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Щ., про те, що в м. Гуляйполе, її сини вдома вчинили сварку.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ч., про те, що в м. Гуляйполе, до нього додому прийшов невідомий чоловік та побив його, чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді ссадин на обличчі.

20 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, водій автомобіля "Таврія" громадянин С., не впоравшись з керуванням допустив зіткнення з припаркованим патрульним автомобілем Оріхівського ВДСО. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждалих немає, автомобілі зазнали технічних ушкоджень.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, на площі імені Леніна, по вул. Шевченка, біля постаменту лежить розбитий пам’ятник В.І. Леніну.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Я., про те, що в с. Долинка, його бабусю громадянку Я., образив сусід який в неповній мірі розрахувався за роботу.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, в магазині "Все по 40", де вона працює продавцем, громадянка Б., висловлювалась нецензурними словами в її адресу .

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Дачна, невідома особа з території домоводіння скоїла крадіжку його бензопили марки «Степ», чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 525 грн..

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в с. Полтавка невідомий чоловік поводить себе неадекватно.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, невідома жінка рухаючись на скутері з двома пасажирами скоїла наїзд на стоячий автомобіль, який стояв на узбіччі. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановленно, що водій скутера Honda "такт" громадянка Г., рухаючись по вул.Леніна маючи пасажирів громадянку Ч., та свого сина 2012 р.н., скоїла наїзд на стоячий автомобіль марки ВАЗ-21099. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди громадянка Г. та громадянка Ч., за попереднім діагнозом зазнали тілесних ушкодженнь у вигляді переламу ноги, малолітній син отримав забій кінцівок. Потерпілі знаходяться в Гуляйпільській районній лікарні.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Любимівка, її сусіди громадянин В., вчинили вдома бійку.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ч., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Ч., вчинив сварку.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, його сусідка громадянка К., стукає по вікнам чим заважає відпочивати.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин П., вчинив сварку.

21 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ про те, що до них звернувся громадянин Ш.,який повідомив, що в м. Гуляйполе померла його мати громадянка Ш., 1930р.н., без ознак насильницької смерті.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в с. Нове, на территорії свого домоволодіння було виявлено на деревині висячим в петлі труп громадянина Т., 1978 р.н., без ознак насильницької смерті.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянка Т., про те, що в м. Гуляйполе, в приміщенні ЗОШ №1 невідома особа з рюкзаку її вихованки громадянки Т., скоїла крадіжку мібільного телефону, чим завдала матеріальний збиток на суму близько 500 грн.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., яка працює оператором АЗС в м. Гуляйполе по вул. Донецькій, про те, що вона з власної необережності, не взяла плату за 15 літрів дизельного топлива, які вона заправила невідомому чоловікові на білому автомобілі, інші дані відсутні.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої дитини про те, що в м. Гуляйполе на территорії ЗОШ №4 убили хлопчика, на запитання хто ви, засміялися та поклали слухавку.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе, син громадянки І., вчинив сварку зі своєю матір’ю.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в с. Верхня Терса, по вул. Леніна, з территорії магазину "Меблі" невідома особа скоїла крадіжку трьох головок зі спутникової антени, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 500 грн.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що с. Долинка, громадянин Б., та його дружина громадянка Б., косять трактором траву біля городу заявниці.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Л., про те, що в с. Марфопіль, його вдарив син, після чого поклав слухавку.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, її син громадянин Б., перебуває на обліку в психіатра, пішов з дому в невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернувся. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останньої та повернуто додому.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в с. Дорожнянка, її сусіди громадянин К., та його дружина громадянка К., вчинили сварку.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, його колишня дружина громадянка К., косила сіно на його земельній ділянці.

22 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Дачній, невідома особа поводить себе неадекватно.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, про те що, до них звернувся громадянин Д., який повідомив про те, що с.Дорожнянка, його побив невідомий, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді синців.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в с. Павлівка, його намагався вдарити громадянин К.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри Комсомольської АЗПСМ про те, що с. Комсомольське, по вул. Леніна, померла малолітня громадянка Г., 2014 р.н., без ознак насильницької смерті.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, з її будинку при невідомих обставинах зник її мобільний телефон, чим спричинено матеріальний збиток.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин А., вчинив вдома сварку.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що в м. Гуляйполе, до нього додому прийшов його сусід на ім’я О., вчинив сварку в ході якої побив його, чим причинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, його колишня дружина громадянка К., вивозить раніше скошене сіно на його земельній ділянці.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера невідкладної допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, вул. Цвітна, раптово помер громадянин А., 1990 р.н., без ознак насильницької смерті.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блок-посту в с. Темирівка, було зупинено автомобіль "Фіат Добло", під керуванням громадянина С., мешканець м. Запоріжжя вул. Зачіняєва, який перевозив в речах три патрони калібру 5,45 мм.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Свердлова, в магазині "Оріон" невідомі чоловіки вчинили сварку.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Полтавка, її брат громадянин Я., вчинив вдома сварку.

23 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в м. Гуляйполе, до нього додому прийшла невідома жінка та не хоче покидати двір його домоволодіння.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки про те, що в м. Гуляйполе, до неї додому прийшла сусідська дівчина та повідомила, що за адресою вул. 1 Травня, в м. Гуляйполе, її батько вчинив вдома сварку.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома жінка розрахувалась з нею за зроблену роботу грошима копьюрою 500грн., які на її думку не справжні.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спортивна, з території нежилого домоволодіння, яке знаходиться по сусідству з заявником, невідома особа скоїла крадіжку металевих воріт, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 200 грн.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що поблизу м. Гуляйполе біля кладовища, невідома особа без її згоди забрала 6шт., тюків сіна, які вона викосила та залишила без нагляду.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, стоїть автомобіль ВАЗ 2101 водій якого ймовірно знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в с.Новоіванівка, її чоловік громадянин М., постійно зловживає спиртними напоями та виносе з дому речі.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що 24.05.2015 року близько 17:20год, по вул. Вербова буд. 69 в м. Гуляйполе її колишній чоловік громадянин К., прийшов до неї додому та вчинив сварку.

24 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що них звернувся з тілесними ушкодженнями, а саме забій пальця на правій руці та численими синцями на тілі неповнолітній громадянин К., який отримав вказані ушкодження під час розборки будівлі .

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1