Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 20 квітня 2015 року

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ про те, що до них зателефонувала громадянка М., яка повідомила, що в м. Гуляйполе, в двір її домоволодіння зайшли невідомі чоловік та жінка, які перебували в стані алкогольного сп′яніння, жінка лягла спати в дворі її домоволодіння.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе по вул. Степна, помер місцевий житель 1928 р.н, без ознак насильницької смерті.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа, шляхом вільного доступу з незачиненого будинку скоїла крадіжку 1000 грн. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди були знайдені гроші в сумі 1000грн, які знаходилися в будинку біля плити та повернуті власниці.

20 квітня 2015 року, до Гуляйпільського РВ надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що її сусідка громадянка Д., вкопала металевий стовпчик на території її домоволодіння.

20 квітня 2015 року, до Гуляйпільського РВ ГУМВС надійшло звернення з Гуляйпільського районного військового комісаріату про те, що під час перевірки особового складу військової частини, було виявлено відсутність в строю солдата громадянина Б., 1976р.н., який призваний за мобілізацією Гуляйпільським районним військовим комісаріатом.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе по вул. 1 Травня, громадянин Д., під час бійки з заявником ударив металевим прутом по лівій нозі, чим причинив фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді синця на нозі.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що м. Гуляйполе по вул. Молодіжній, чоловік на призвіще М., торгує за місцем свого мешкання самогоном.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Темирівського ФАП про те, що в с. Темирівка, по вул. 40 років Перемоги померла громадянка П., 1946р.н. без ознак насильницької смерті.

20 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від працівника міліції про те, що до нього звернувся громадянин Б., який повідомив, що в с. Новозлатопіль, невідомі особи вчинили з ним бійку, в ході якої пошкодили його велосипед, а також завдали фізичного болю.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1