Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 20 січня-01 лютого 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 120 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
- 21 січня 2016 року, звернувся громадянин А., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку зерна пшениці в кількості близько 1000 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 січня 2016 року, надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що до відділення невідкладної медичної допомоги звернувся громадянин М., про те, що в м. Гуляйполе, вул. Спартаківська, його побили невідомі, чим спричинили фізичний біль та тілесні ушкодження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 січня 2016 року, надійшло повідомлення від чергової медсестри Гуляйпільської районної лікарні про те, що до них звернувся громадянин Д., з тілесними ушкодженнями у вигляді струс головного мозку, який пояснив, що тілесні ушкодження він отримав в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківській, в наслідок побиття його невідомими особами. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 січня 2016, звернувся громадянин О., про те що, в с. Комсомольське, невідома особа проникла до підстанції МТС та скоїла крадіжку близько 16шт., акумуляторів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 січня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе перерахувала кошти в розмірі 2.444 грн., через термінал «Приват банк», за мобільний телефон, який вона замовила через Інтернет сайт «Монетка», але телефон вона не отримала. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 січня 2016 року, звернувся громадянин Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Базана, невідома особа шляхом пошкодження ролету та скла на вікні торгового павільйону скоїла крадіжку верхнього одягу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 січня 2016 року, звернуляся громадянка Я., про те, що в с. Успенівка, невідома особа з території її нежилого домоволодіння скоїла крадіжку «інтернет антени». За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 січня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Долинка, невідома особа зі складського приміщення скоїла крадіжку пшениці вагою 3 тони. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

30 січня 2016 року, звернувся громадянин Ж., про те, що в с. Любимівка, невідома особа з складського приміщення, яке належить громадянину Н., скоїла крадіжку насіння соняшника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1