Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 21-30 січня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 62 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

22 січня 2017 року, звернулася громадянка Б., про те, що в с. Залізничне, невідома особа скоїла крадіжку металевого верху плити та колосників. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 січня 2017 року, звернулася громадянка Х., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа з господарчої будівлі скоїла крадіжку електродвигуна. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 січня 2017 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в с. Полтавка, невідома особа з будинку скоїла крадіжку посуду та металобрухту. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 січня 2017 року, звернулася громадянка В., про те, що в с. Успенівка, при невідомих обставинах з шафи її будинку зникли гроші в сумі 4000 російських рублів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 січня 2017 року, звернувся громадянин Д., про те, що в м. Гуляйполе, його приятель громадянин К., скоїв крадіжку грошей в сумі 7500 грн., та мобільний телефон, які знаходилися в шафі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 січня 2017 року, звернувся громадянин З., про те, що невідома особа з підсобної кімнати його домоволодіння скоїла крадіжку холодильника "Донбас". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 січня 2017 року, звернувся громадянин Ж., про те, що з його нежилого будинку в с. Солодке, невідома викрала електродвигун з холодильника та телевізор. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 січня 2017року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його подвір’я, скоїла крадіжку металевого візка з дровами. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1