Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 21 квітня 2015 року.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що її чоловік громадянин П., пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся. Вжитими заходами встановлено місцезнаходження останнього та повернуто додому.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Глінки бігають без привязу собаки та кидаються на людей.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в сел. Залізничне громадянин Д., без її згоди забрав з гаражу свого домоволодіння, за яким вона доглядає, дрова, які належать їй.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від директора ДНЗ "Пологівського ПЛ" про те, що учениця третього курсу "Пологівського ПЛ" громадянка К., мешканка с. Успенівка Гуляйпільського району не відвідує заняття.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшла заява від громадянина Д., про те, що громадянин Н., підробив його підпис в акті прийому передачі до договору купівлі-продажу, щодо продажу гаражу, в зв’язку з чим незаконно заволодів його гаражем з металевими воротами.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ж., про те, що їй зателефонував невідомий чоловік, та повідомив, що він викупив заборгованість по кредиту, погрожував їй фізичною розправою та вимагав погашення кредиту.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, померла місцева жителька 1957 р.н.,без ознак насильницької смерті.

21 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Степна, померла місцева жителька 1938 р.н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1