Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 22-24 червня 2015 року

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що громадянин Р., вчинив сварку, після чого кинув слухавку.

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що вони просять направити працівника міліції для супроводження психічнохворого до Гуляйпільської психіатричної лікарні.

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Шевченка, по території нежилого домоволодіння ходить громадянин Ш.

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергової медичної сестри чоловічого відділення Гуляйпільської психіатричної лікарні про те, що пацієнт її відділення громадянин Б., самовільно залишив територію лікувального закладу та місце його знаходження не відоме.

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, на перехресті вулиць Шевченко - Герцена відбулося зіткнення автомобіля «Газель» та скутера.

22 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ про те, що до них зателефонувала громадянка П., яка повідомила, що під час розпиття спиртних напоїв, невідома особа з двору заявниці в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку мобільного телефона.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що до неї додому прийшов її колишній чоловік громадянин Т., без її дозволу, через відкрите вікно проник до її будинку, вчинив сварку, в ході якої безпричинно побив її чим причинив тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі та тілі, після чого відкрито заволодів її дорожнім велосипедом «Україна» вартістю близько 500 грн.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Любимівського ФАП про те, що в с. Любимівка, по вул. Набережна, померла громадянка П., 1932 р.н., без ознак насильницької смерті.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від начальника Гуляйпільського РЕМ, про те, що громадянин П., може незаконно займатися скупкою металобрухту.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ч., про те, що в м. Гуляйполе, громадянка П., з подвір’я заявника скоїла крадіжку велосипеда «Україна».

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що в с. Успенівка, її співмешканець громадянин Г., вчинив сварку.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин Є., чинить моральний тиск на дітей.

23 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Л., про те, що в м. Гуляйполе, на його подвір’ї невідома особа висипала сміття.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, померла місцева жителька, 1939р.н., без ознак насильницької смерті.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в с. Зелене, біля двоповерхового будинку росте конопля, інших даних не повідомив.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, невідомі особи вчинили з нею сварку та поїхали в невідомому напрямку.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що вона через електронний сайт "ОLХ" замовила жіночі туфлі у громадянки А., якій на картку «Приватбанку» заявниця перерахувала 95 грн., але вказана громадянка туфлі не відправила і її мобільний телефон вимкнутий.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що до нього додому приїхали невідомі особи, які представились працівниками міліції та грубо себе поводили.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення із служби у справах дітей Гуляйпільської районної державної адміністрації, про те, що с. Варварівка, громадянка Ч., неналежним чином виконує свої батьківські обов’язки.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від директора КП "Житлосервіс" Гуляйпільської міської ради, про те, що невідома особа проникла до службового приміщення, та скоїла крадіжку 360 кг металобрухту та службового інвентарю, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 1880 грн.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділені помер громадянин Ч., 1936 р.н., мешканець м. Гуляйполе, вул. Піщана, без ознак насильницької смерті.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, хлопець на ім’я Д., вчинив сварку.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільського районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділені помер громадянин К., 1960 р.н., мешканець м. Гуляйполе, вул. Ювілейна, без ознак насильницької смерті.

24 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, невідома особа шляхом вільного доступу з її городу викопала 4 кущі картоплі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1