Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 22 квітня 2015 року.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що вона хоче виїхати жити окремо, а її мати громадянка Л., з якою вони на теперішній час спільно мешкають, її не відпускає, на грунті цього між ними виникають сварки.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе поштарка відмовилася видати їй пенсію її хворого чоловіка, мотивуючи тим, що вона не оформила доручення на отримання пенсії.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Червона, померла його теща 1935 р.н, без ознак насильницької смерті.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Петровського, поблизу КСК «Сучасник» громадянин Р., без застосування фізичного насилля забрав у її сина громадянина Д., 1984 р.н, мобільний телефон, при цьому повідомив, що телефон забирає в рахунок погашення боргу.


22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Н., про те, що в сел. Залізничне громадяни О., та В., придбали у його батька громадянина Д., залізобетоні плити, та вивезли їх не розрахувавшись.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що с.Комсомольське його пасинок громадянин Л., вчинив вдома сварку.

22 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло звернення від директора ДНЗ "Чубарівський професійний аграрний ліцей" про те, що громадянин В., мешканець м.Гуляйполе, не відвідує заняття без поважної причини.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1