Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 22 серпня - 02 вересня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 127 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

22 серпня 2016 року
, звернувся громадянин Є., про те, що невідома особа зі складу центрального току ТОВ "Еталон Агро плюс" який знаходиться поблизу м. Гуляйполе, скоїла крадіжку палива (бензину) в кількості 60 літрів, акумулятора, автомагнітоли з автомобіля ГАЗ-53.

22 серпня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що невідома особа з зачиненої господарчої пристройки у під’їзді будинку в м. Гуляйполе, скоїла краджіку дамського велосипеду, блакитного кольору. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Ш., велосипед повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 серпня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з його автомобіля ВАЗ 21011, який знаходився в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку двох колес.

23 серпня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, на дверях господарчіх будівель які розташовані на території її домоволодння невідома особа пошкодила навісні замки та скоїла крадіжку трьох замків та двох металевих ланцюгів.

23 серпня 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що в с. Полтавка, невідома особа з господарчої будівлі скоїла крадіжку 15 качок. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїла громадянка К. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

23 серпня 2016 року, звернулася громадянка А., про те, що заявниця перерахувала гроші невідомій особі в сумі 7300 грн., за нібито виграний автомобіль. До теперішнього часу автомобіль не отримано та мобільний телефон невідомої особи невідповідає.

24 серпня 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем «ВАЗ 2121», який він залишив біля свого будинку. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Ш., автомобіль повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 серпня 2016 року, надійшло повідомлення від поліцейського Гуляйпільського ВП про те, що в м. Гуляйполе було затримано невідому особу, яка проникла до приміщення магазину "Меблі-Нова". Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи було встановлено, що до приміщення магазину "Меблі-Нова" громадянин Ш., який намагався скоїти крадіжку майна , але був затриманий працівниками ВДСО та ППС Гуляйпільського ВП.

25 серпня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що невідома особа з незачиненої котельні Мирненської ЗОШ розташованої в с. Мирне, скоїла крадіжку сварки, мотору та кабелю до сварки.

26 серпня 2016 року, звернувся громадянин Є., про те, що невідома особа з незачиненого будинку який розташований в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку його дорожнього велосипеда "Аіст" темно зеленого кольору.

26 серпня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа через незачинене вікно проникла до його будинку звідки скоїла крадіжку грошей в сумі 20620 грн.

27 серпня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин Н., з будинку заявника скоїв крадіжку грошей в сумі 364грн.

27 серпня 2016 року, звернулася громадянка Д., про те, що в кафе "Маринка" в м. Гуляйполе, у її доньки невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефону.

28 серпня 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, невідома особа циганської національності з магазину " в м. Гуляйполе, пл. Героїв України, шахрайським шляхом заволоділа тютюновими виробами на суму близько 20000 грн.

29 серпня 2016 року, звернувся громадянин Л., про те, що в м. Гуляйполе, в кафе "Джокер" невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку його мобільного телефону, який він залишив без нагляду.

29 серпня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що невідомі особи з двору його домоволодіння скоїла крадіжку винограду. Матеріальний збиток 1000 грн.

31 серпня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що невідома особа з недобудованого гаражу в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку велосипеду "Україна", а також 35 кг., картоплі.

01 вересня 2016 року, звернулася громадянка Ф., про те, що в м.Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку спортивного велосипеда її онука який він залишив без нагляду біля підїзду будинку.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1