Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 23-30 липня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 68 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

23 липня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в м. Гуляйполе з території кладовища невідома особа з під стели пам`ятника його діда, скоїла крадіжку металевої труби. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
23.07.2016 року о 17:25 годин до Гуляйпільського відділення поліції Пологівського відділу ГУНП в Запорізькій області звернулась гр. Е., із заявою про те, що в м. Гуляйполе невідома особа викрала її мобільний телефон "НОКІА" білого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

24 липня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Успенівка. біля магазину невідомі особи скоїли крадіжку металевих виробів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 липня 2016 року, звернувся громадянин І., про те, що невідома особа з господарської будівлі в м. Гуляйполе скоїв крадіжку алюмінієвого посуду, а саме: 2 битона ємністю 20 літрів, 1 казан, 1 каструля. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 липня 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в м. Гулейполе, сталося займання його автомобіля "Мерседес Бенс". Причина займання - підпал. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 липня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе громадянин Г., без його відома з банківської картки "Ощадбанк" зняв гроші в сумі 4000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1