Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 23 квітня 2015 року.

23 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе її чоловік громадянин К., з яким вона на теперішній час ділить майно , не віддає їй автомобілі, які знаходяться в її власності.

23 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в сел. Залізничне на території Залізничної ЗОШ однокласник на ім’я Р., побив її сина громадянина С., 2007р.н., чим причинив фізичний біль.

23 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ про те, що до них зателефонувала громадянка М., яка повідомила ,що в м. Гуляйполе по вул. Набережна на території ферми ВАТ "АГРО-ПЛЮС" невідома особа вирила кілька ям та відмовляється їх загортати.

23 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Новомиколаївка її відчим громадянин Т., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння вчинив вдома сварку.

23 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Фрунзе, помер його батько1936 р.н, без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1