Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 24 червня - 05 липня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 125 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

24 червня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Героїв України, біля магазину "Золушка" невідома особа скоїла крадіжку його велосипеда "Салют". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

25 червня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що невідома особа з нежилого будинку заявника в м. Гуляйполе, викрала 6 алюмінієвих каструль ємністю 10 літрів та алюмінієві кришки в кількості 3 шт., та 2 верха плити. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 червня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа незаконно заволоділа скутером "Сузукі", сіро-синього кольору, який заявниця залишила біля під’їзду свого будинку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 червня 2016 року, надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ про те, що поблизу с. Вишневе, було виявлено, що невідома особа скоїла крадіжку електропроводів близько 840 метрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

01 липня 2016 року, надійшло повідомлення від голови Любимівської сільської ради, про те, що невідома особа шляхом ривка вхідних дверей гаражу Любимівської середньої школи 1-3 ступенів розташованої в с. Любимівка, скоїла крадіжку запасних частин з трактору, синього кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1