Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 24 квітня 2015 року.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в м. Гуляйполе, йому телефонує невідомий на стаціонарний телефон та мовчить.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри Полтавського ФАП про те, що в с. Полтавка по вул. 1 Травня, помер громадянин Р., 1959 р.н., без ознак насильницької смерті.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка який назвався громадянином В., про те, що в сел. Залізничне дві невідомі жінки, в його будинку, відкрито заволоділи його продуктами харчування на суму близько 200 грн.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна, поблизу центрального цвинтаря, невідомі особи порили вигін, в зв’язку з чим ніде випасати домашню худобу.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Успенівської дільничної лікарні, про те, що с. Привольне по вул. Жовтнева, помер громадянин Л., 1938 р.н., без ознак насильницької смерті.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від військового комісара Гуляйпільського районного військового комісаріату, про вжиття заходів по розшуку і доставлення до райвійськкомісаріату призовників, які без поважних причини не з’явилися на медичну призовну комісію.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від військового комісара Гуляйпільського районного військового комісаріату, про вжиття заходів по розшуку і доставляння до райвійськкомісаріату призовника громадянина Д., 1993 р.н., мешканця с. Успенівка, який ухиляється від виконання військового обов’язку.

24.04.2015 року, до Гуляйпільського РВ надійшла заява захисника Ш. в інтересах родини Б. та Ч. щодо притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб, відповідальних за будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг та вулиць в м. Гуляйполе. В результаті дорожньо-транспортної пригоди 16.07.2014 року, в м. Гуляйполе по вул.Шевченко, помер громадянин Б..

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Франко, невідома особа з її автомобіля, скоїла крадіжку її особистих речей, чим спричинила матеріальний збиток на суму 69697 грн..

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від сільського голови Дорожнянської сільської ради, про те, що в лісосмузі поблизу с. Дорожнянка, лежить труп великої рогатої худоби, який намагалися спалити.

24 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, помер місцевий житель, 1939 р.н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1