Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 25-26 червня 2015 року

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Пархоменко, її батько громадянин Т., безпідставно звинуватив її в зникненні його пенсійної картки.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що до нього з заявою звернулася громадянка Ш., про те, що в с. Любимівка, її сусідка громадянка К., вчинила сварку, ображала її нецензурними словами, погрожувала фізичною розправою.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, співмешканець її матері громадянин Г., побив її матір громадянку С., чим причинив тілесні ушкодження у вигляді гематом на шиї та голові.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Вербова, де вона винаймає будинок, прийшов господар будинку громадянин П., та заважає їй відпочивати.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, в дворі домоволодіння відбувається сварка.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Мирненського ФАП про те, що в с. Мирне, по вул. Леніна, померла громадянка Б., 1930 р.н, без ознак насильницької смерті.

25 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Південна, поблизу її будинку невідомі особи вчинили бійку.

26 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Успеновської дільничної лікарні про те, що в с. Успенівка, по вул. Гагаріна, померла громадянка Б., 1941р.н., без ознак насильницької смерті.

26 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, гучно грає музика.

26 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що вона звернулась за допомогою до швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні, щодо госпіталізації до Гуляйпільської психіатричної лікарні її психічно хворої доньки, але працівники швидкої допомоги їй відмовили.

26 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що в м. Гуляйполе, співмешканець його доньки громадянин К., відмовляється покидати його домоволодіння та вчиняє сварку.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1