Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 25-27 травня 2015 року

25 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в м. Гуляйполе, біля його будинку голосно себе поводить невідома жінка, чим заважає йому відпочивати.

25 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Н., про те, що в с. Добропілля в ЗОШ було виявлено, що на майстерні та харчоблоку зламані замки, нічого не викрадено.

25 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., який скаржиться на дії лікарів Гуляйпільської районної лікарні під час проходження медичної комісії за направленням військового комісаріату.

25 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від директора ТОВ "Новий Заповіт", про те, що м. Гуляйполе, невідома особа через вікно комори, яка належить ТОВ "Новий Заповіт", скоїла крадіжку шкали автомобільних вагів, чим спричинила збиток на суму близько 2291,67 грн.

25 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, вона з власної необережності втратила книгу обліку доходів витрат підприємця.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., з проханням надати їй допомогу в розшуку людей невидимок та чаклунів, які в неї вдома забирають речі.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блокпосту поблизу с. Темирівка, було зупинено автомобіль ЗАЗ "Віта", під керуванням громадянина О., який перевозив в автомобілі значну суму грошей в кількості 790 тисяч гривен походження яких пояснити не може.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення зі служби у справах дітей Гуляйпільської РДА про те, що в с. Полтавка, громадянин Д., не виконує обов’язків по вихованню неповнолітньої доньки.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення з прокуратури Гуляйпільського району по заяві ГО "Гуляйпільська громада" про те, що м. Гуляйполе, на центральній площі варварським способом зруйнували пам’ятник "Леніну", та просить розглянути питання про відповідальність і причетність посадових осіб до вказаної події.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшов матеріал з Гуляйпільської прокуратури по скарзі громадянина К., про те, що його мати громадянка Ш., незаконно отримує його пенсію та отримані кошти не віддає йому.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що її онука громадянка С., на протязі тривалого часу вчиняє сварки та заважає їй жити.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Спартаківська невідомі на жовтому автомобілі «Камаз» щось виривають з землі.

26 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Долинського ФАП про те, що в с. Долинка вул. Леніна, помер громадянин К., 1955 р.н., без ознак насильницької смерті.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Я., про те, що її сусід громадянин Ц., постійно виливає на територію її домоволодіння та на вікна її будинку невідому речовину з неприємним запахом.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що він просить надати медичну допомогу через хворобу шлунка, після чого кинув слухавку.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в с. Червоне її мати громадянка Б., знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, вчинила вдома безлад.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в с. Залізничне автомобіль ВАЗ 2101 зеленого кольору під керуваням громадянина І., скоїв на неї наїзд в той час коли вона йшла по узбіччі дороги. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди громадянка Х., зазнала тілесних ушкоджень у вигляді забиття правого боку тулубу.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення зі служби у справах дітей Гуляйпільської РДА про те, що громадянка Р., не належним чином виконує свої батьківські обов’язки.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від Комунальної установи «територіальний центр соціального обслуговування», про те, що у 2014 році соціальний робітник громадянка З., позичила гроші в сумі 3700грн., у підопічної громадянки К., та по цей час не повернула.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що працівники Гуляйпільського відділення газопостачання дали йому підписати договір на газопостачання, який він не мав права підписувати.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в с. Полтавка його син громадянин Г., вчинив сварку.

27 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, водій автомобіля ВАЗ 2106 громадянин Д., не впорався з керуванням та скоїв наїзд на дорожній відбійник. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждалих не має, автомобіль зазнав технічні пошкодження.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1