Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 25 квітня 2015 року.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що на протязі тривалого часу, на його стаціонарний телефон телефонує невідомий та мовчить.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Успенівка, невідома особа шляхом вільного доступу з території двору її домоволодіння, скоїла крадіжку близько 30 листів металевої сітки розміром 0,5м. х 1м. чим спричинила матеріальні збитки.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, до неї до дому прийшла сусідка громадянка Р., та вчинила сварку.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в с. Дорожнянка, до неї до дому прийшла сусідка громадянка М., та вчинила сварку.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе по вул. 1 Травня, ходить група неповнолітніх юнаків та бешкетує.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Успенівка, з пасовиська поблизу річки, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку козеняти, яке знаходилося без прив′язі біля припнутої кози, чим спричинила матеріальні збитки.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.9 Січня, невідомий малолітній хлопчик кинув жменю каміння в її автомобіль «ЗАЗ-Форза», чим завдав механічних пошкоджень.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що її сусід громадянин Д., постійно виливає на територію її домоволодіння та на вікна її будинку невідому речовину з неприємним запахом. Громадянка М., раніше неодноразово зверталась з даним повідомленням, інформація про яке кожного разу не підтверджувалась.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа шляхом зриву навісного замка на вхідних дверях, проникла в його нежилий будинок, звідки скоїла крадіжку чорно-білого телевізору «Весна», металевого ліжка та електросвітильника, чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 500 грн.

25 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Оріхівського РВ про те, що до них надійшло повідомлення по телефону «102» від громадянина Д., про те, що в с. Комсомольське його знайома громадянка М., забула у маршрутці свою жіночу сумочку в якій знаходилися документи заявника, паспорт громадянина України, приписне свідоцтво та висновок медичної комісії.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1