Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 26 грудня 2016 року - 05 січня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 90 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

26 грудня 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в с. Малинівка, невідома особа проникла до незачиненого сараю та скоїла крадіжку 14 шт., курей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 грудня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в с. Темирівка, у Темирівському НВК під час святкування в її онуки громадянки Б., 2003 р.н., невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефону. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 грудня 2016 року, звернулася громадянка А., про те, що невідома особа проникла до нежилого будинку заявниці в с. Малинівка, звідки викрала 5 шт., курей, 1 літр олії та літрову банку сала. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 грудня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку бензопили, два електроподовжувача та електрокабель до зварювального апарату. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

29 грудня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м.Гуляйполе, в гаражі Гуляйпільської ЦРЛ, виявила відсутність бойлера білого кольору ємкістю 80 літрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

30 грудня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що невідома особа біля будинку заявника в м. Гуляйполе, спиляла та скоїла крадіжку сосни. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 січня 2017 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з нежилого будинку в м. Гуляйполе, викрала три відбійних молотка, перфоратор, дві углові шліфувальні машини, супутниковий ресивер та бензопилу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 січня 2017 року, звернувся громадянин Б., про те, що невідома особа з не охоронюваної території складського приміщення в м. Гуляйполе, викрала 50 метрів алюмінієвого кабелю. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин З. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1