Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 26 квітня 2015 року.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Новомиколаївського РВ про те, що до них зателефонувала фельдшер Рівнопільського ФАП та повідомила, що с. Рівнопілля Гуляйпільського району по вул.Жовтнева, померла громадянка Н., 1937 р.н, без ознак насильницької смерті.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе по вул. Набережна помер громадянин Д., 1932р.н., без ознак насильницької смерті.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в с. Воздвижівка, до неї додому прийшли її сусідки, вчинили сварку та побили її, чим причинили тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події інформація не знайшла свого підтвердження. Громадянка В., перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння. Подавати заяву та надавати будь які поясненя відмовилась.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що вона прохає приїхати до неї працівників міліції. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановленно, що громадянка З. викликала міліцію для того, щоб вплинули на її сина бо він відмовляється саджати картоплю.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Верхня Терса, ходять дві невідомі дівчини та фотографують квіти та будинки.

26 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в м. Гуляйполе, було виявлено на силовому трансформаторі який належить ВАТ " Композіт СТК" відсутність навісних замків. Факту крадіжки не виявлено.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1