Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 26 вересня - 09 жовтня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 152 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

26 вересня 2016 року, звернувся громадянин П., про те, що в с. Жовтневе, невідома особа з нежилого будинку скоїла крадіжку 3-х мішків цукру та 6 бутилів меду. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

26 вересня 2016 року, звернулася громадянка Т., про те, що в с. Успенівка, невідома особа з незачиненого будинку скоїла крадіжку електроплити "мрія". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 вересня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку «Туй» в кількості 4 шт. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

27 вересня 2016 року, звернулася громадянка Ш., мешканка Дніпропетровської області, про те, що на інтернет сайті «ОЛХ» вона знайшла оголошення про продаж бетонозмішувача в м. Гуляйполе, перерахувала кошти в сумі 1200 грн, мешканці м. Гуляйполе, громадянці М., але товар не отримала та на телефонні дзвінки ніхто не відповідає. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 вересня 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в м. Гуляйполе, у магазині "Ксюша" у його дружини громадянки С., де остання працює продавцем, невідома особа скоїла крадіжку мобільного телефону, бутилки пива "Корона", і блоку жувальної гумки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

30 вересня 2016 року, звернувся громадянин Т., про те, що до заявника зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником служби безпеки ,Ощадбанку" та попрохав назвати йому перші чотирі цифри своєї зарплатної карти . Після чого з карти було знято кошти в сумі 896 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що поки заявник спав в своєму автомобілі "Таврія", невідома особа з незачиненого автомобіля, скоїла крадіждку його сумки з документами на автомобіль, спортивної кофти та грошей в сумі 7000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 жовтня 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що невідома особа з її будинку в с. Полтавка, скоїла крадіжку м’яса кози в кількості близько 3 кг, яке вона варила в каструлі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 жовтня 2016 року, звернулася громадянка Ч., про те, що невідома особа з під’їзду будинку по площі Героїв України, скоїла крадіжку дамського велосипеда "Україна" зеленого кольору. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

05 жовтня 2016 року, звернувся громадянин В., про те, що троє невідомих осіб проникли до будинку заявника в м. Гуляйполе, та викрали грошові кошти в сумі 5000 грн, після чого зникли в невідомому напрямку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 жовтня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що вона прочитала оголошення про надання кредиту, зателефонувавши на мобільний, звернулася до них про надання кредиту, їй відповіли, що треба перерахувати їм кошти в сумі 4000грн., щоб отримати кредит 30000грн., заявниця перерахувала гроші після чого вона позвонила до них знову, на що їй відповіли (вибачте Вас у списку ще не має). За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

06 жовтня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що невідома особа проникла на територію домоволодіння та скоїла крадіжку сітки рабіца та кутника металевого в с. Воздвижівка. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

07 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Ш., про те, що в с. Новоуспенівка, невідома особа з нежилого будинку скоїла крадіжку холодильника "Домбас", газову піч, електродуховку, та металеві вироби. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  23 жовтня 2016, 19:32цитувати виділене
Особливо важливо те що 07 жовтня 2016 року у громадянина Ш. з Новоуспенівки вкрали холодильник "ДоМбас" ... Видно нові респуліки ДоМбабве почали випусн нових холодильників "ДоМбас" ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  23 жовтня 2016, 12:18цитувати виділене
ЦЕ ПРОСТО КАПЕЦЬ!!! ПРО КАСТРЮЛІ НАПИСАЛИ, А ТЕ ЩО СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА СКОЇВ НАЇЗД НА ЛЮДИНУ МОВЧОК!!! ГЕЙ ПИСАКА ТИ ХТО??? ПЕРЕДИВИСЬ ЗВЕРНЕННЯ!!!
 0  або