Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 27-29 червня 2015 року

27 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в реанімаційному відділенні померла громадянка К., 1934 р.н., мешканка сел. Залізничне, без ознак насильницької смерті.

27 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., про те, що в с. Успенівка, невідома особа з його незачиненого будинку скоїла крадіжку грошей в сумі 970 грн., та телевізійного тюнера.

27 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що по в м. Гуляйполе, невідомий водій на автомобілі ВАЗ 21099 темного кольору, здійснив наїзд на пішохода після чого місце пригоди залишив.

27 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що невідома особа біля річки в с. Дачном, незаконно заволоділа його автомобілем ВАЗ- 21099, через деякий час громадянин В., передзвонив до чергової частини Гуляйпільського РВ та повідомив, що свій автомобіль він знайшов в с. Дачном.

27 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Воздвижівка, її вдарив в обличчя невідомий чоловік чим спричинив фізичну біль.

28 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Петровського, на території автовокзалу, невідомий чоловік пристає до перехожих.

28 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що їй зателефонував невідомий чоловік, який назвався представником «Приватбанку» та запропонував збільшити ліміт кредитної картки, при цьому вона повідомила йому номер своєї картки та особистий код, який надійшов їй чере СМС повідомлення. Після чого вона дізналася, що з її рахунку знято грошові кошти в сумі 1888 грн.

28 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, його брат громадянин П., вчинив вдома сварку.

28 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин П., вчинив вдома сварку.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, в кафе КСК «Сучасник», працівник кафе влаштував сварку.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера ФАП с. Верхня Терса про те, що в с. Верхня Терса, по вул. Леніна, помер громадянин Б., 1929 р.н, без ознак насильницької смерті.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що в с. Нововасилівське, громадянин П., побив її чоловіка громадянина О., чим причинив тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелипи.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що с. Любимівка, їздить автомобіль ВАЗ-2106, з якого пасажир здійснює відеозйомку вулиць села на мобільний телефон.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки О., про те, що в с. Яблукове, невідома особа проникла до нежилого домоволодіння, який належить її дядьку громадянину О., звідки викрала металеві вироби.

29 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, ним був зупинений автомобіль ГАЗ-3307, під керуванням громадянина П., який перевозив стовбури свіжоспиляних дерев «білої акації», без належних документів.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1