Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 27 квітня 2015 року.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа шляхом вільного доступу, від будинку №18, по вул. Цвітній, скоїла крадіжку металевого каналізаційного люка який належить КП "Житлокумунсервіс", чим завдала матеріальний збиток.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина З., про те, що в м. Гуляйполе, поблизу колишнього кінотеатру "Космос" його безпричинно побив невідомий чоловік, чим причинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Верхня Терса, до неї додому прийшов у нетверезому стані її сусід громадянин Г., та вчинив сварку, погрожував фізичною розправою.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе, на території ринку, невідома особа шляхом вільного доступу скоїли крадіжку 2-х металевих листів які знаходились поруч з її ларьком, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 300 грн.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки В., про те, що в м. Гуляйполе, її колишній співмешканець громадянин Ж., не повертає її речі які знаходяться в його будинку.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення військового комісаріату Гуляйпільського РВК., про те, що громадянин Д.,1980 р.н., навмисно ухиляється від призову.

27.04.2015 року, до чергової частини надійшло звернення військового комісара Гуляйпільського районного військового комісаріату, про те, що гр. П.,1973 р.н., мешканець Гуляйпільського району, с. В.Терса, навмисно ухиляється від призову.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення співробітника міліції про те, що на блок - посту, розташованому поблизу с. Темирівка, в маршрутному таксі було виявлено громадянина Л., мешканця Донецька область, який в своїх речах перевозив символіку "ДНР", у вигляді нашивки розміром 1х2 см. Вказаного чоловіка знято з маршрутного таксі та передано для перевірки до Служби безпеки України.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Вербовій, в ході виниклої сварки, сусідка вдарила його матір громадянку Н., палицею по голові, чим спричинила тілесні ушкодження у вигляді рваної рани шкіряного покрову голови.

27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Вербова, в ході виниклої сварки, її побила громадянка К., чим причинила тілесні ушкодження у вигляді ссадин на ногах.
27 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Темирівського ФАП про те, що в с. Темирівка, по вул. Мира, померла громадянка П., 1937 р. н., без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1