Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 27 травня - 03 червня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 67 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

- 29 травня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в с. Мирне, з незачиненого гаража невідома особа скоїла крадіжку бензокоси. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 червня 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що він замовив на інтернет-сайті OLX скутер "XONDA DIO" та перерахував грошові кошти в сумі 4550 грн., але скутер не отримав, продавець на зв’язок не виходить. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 червня 2016 року, звернулася громадянка Н., про те, що в м. Гуляйполе, чоловік на прізвище Ч., вчинив сварку, після чого кинула слухавку. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановлено, що під час розмови між громадянкою Н., та громадянином Ч., виникла сварка в ході якої останній завдав удари по голові заявниці, чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді гематоми на голові. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 червня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в при невідомих обставинах з його зарплатної картки "Авальбанк" зникли гроші в сумі 1300 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 червня 2016 року, звернувся громадянин Р., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа скоїла крадіжку паяльника для труб, електро дрель "Восток", електро болгарку "Енхарт", радіо приймач "Росія". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1