Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 28-30 травня 2015 року

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ж., про те, що в м. Гуляйполе, в кафе «Олеся» знаходились військові, які вживали спиртні напої.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ж., про те, в м. Гуляйполе, в кафе «Олеся» чоловік на ім’я О., погрожував йому фізичною розправою.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що її сусід курить цигарки, дим від яких заходить їй у вікна.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в с. Новоіванівка, по вул. Гагаріна, помер його відчим громадянин П., 1972 р.н., без ознак насильницької смерті.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина А., про те, що в м. Гуляйполе, його співмешканка громадянка Б., залишила на зберігання свій паспорт власниці будинку, який вони винаймали, по вул. Гоголя, та на прохання паспорт не віддає.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що до її будинку пришла невидима чаклунка та забирає речі.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Піщана, помер її сусід громадянин К., 1929 р.н., без ознак насильницької смерті.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від диспетчера Гуляйпільського РЕМ, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу з трансформатору в сел. Дачном, скоїла крадіжку трансформаторного масла, чим спричинила матеріальні збитки.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, його син громадянин С., 2004 р.н., граючись на дитячому майданчику залишив без нагляду свій мобільний телефон, який зник при невідомих обставинах, чим спричинено матеріальний збиток на суму близько 1000 грн.

28 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Петровського, на центральному ринку, невідома особа шляхом розбиття віконного скла проникла до її торгового кіоску, звідки скоїла крадіжку одягу, чим спричинила матеріальний збиток.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що на блокпосту поблизу с. Темирівка, було зупинено рейсовий автобус «Донецьк-Гуляйполе» під керуванням громадянина О., який у салоні автобуса в пакеті перевозив дві старовинні ікони без будь-яких документів.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Х., про те, що в м. Гуляйполе в торговому маркеті «АТБ» вона залишила без нагляду свою парасольку на столі, та пішла купувати товар, а коли через деякий час повернулась то виявила відсутність парасольки.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. В.Терса, по вул. Леніна, невідома особа шляхом виставлення віконної рами, з його будинку скоїла крадіжку грошей в сумі 167 грн. та двух пачок сигарет.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від оперативного чергового Пологівського РВ про те, що до них звернулася громадянка А., яка повідомила, що в с. Малинівка, поблизу школи громадянка Л., побила її неповнолітнього сина, 2002 р.н., чим завдала тілесні ушкодження у вигляді гематом на нозі.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки І., про те, що в Гудяйполе, її сусіди неодноразово труїли її домашніх тварин.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що ході розслідування кримінального провадження було встановлено, що с. Варварівка, по вул. Патріотична, громадянин С., на території домоволодіння скоїв крадіжку металевих виробів.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що с. Малинівка, по вул. Кожедуба, помер її батько громадянин П., 1933 р.н., без ознак насильницької смерті.

29 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від оператора пульту охорони «Днєпр» про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 9 Січня, відбулося спрацювання охоронної сигналізації, вхідних дверей Гуляйпільського районного суду.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в терапевтичному відділені помер громадянин Ш., 1948р.н. мешканець с. В.Терса, вул. Леніна, без ознак насильницької смерті.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки К., про те, що в с. Новозлатопіль, невідома особа з незачиненої господарчої будівлі скоїла крадіжку двох місячних поросят, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 800 грн.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Новозлатопільської психіатричної лікарні про те, що померла громадянка С., 1935р.н. без ознак насильницької смерті.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Базарна, на тротуарі біля автостанції невідомі особи припаркували свої автомобілі.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Затишшя, по вул. Маяковського, померла її бабуся громадянина К., 1932р.н. без ознак насильницької смерті.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ш., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, її онук громадянин Щ., знімає в себе вдома супутникову антену.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, громадянка на ім’я Н., торгує самогоном.

30 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, в літньому кафе «Дубки» відбувається бійка.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1