Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 28 жовтня - 05 листопада 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 57 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

28 жовтня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що невідома особа в с. Гуляйпільське, поблизу «електроцеху» скоїла крадіжку металевого корита вагою близько 400 кг. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

28 жовтня 2016 року, звернулася громадянка Б., про те, що на думку заявниці невідома особа оформила кредит на її ім’я у "Приватбанку" на суму близько 7000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

31 жовтня 2016 року, звернувся громадянин Ч., про те, що в с. Успенівка, невідома особа з подвір’я заявника скоїла крадіжку автомобіля ВАЗ 2101, ключі від автомобіля та документи знаходилися в автомобілі. В ході оперативно-розшукових заходів автомобіль знайдено, біля с. Успенівка та повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

31 жовтня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Успенівка, громадянин В., викрав з території колишньої "Сільгосптехніки" металеві конструкції, які належать заявнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 листопада 2016 року, звернувся громадянин Д., про те, що з його домоволодіння яке розташоване с. Верхня Терса, громадянин К., через кватирку намагався скоїти крадіжку двох пар взуття, електричної машинки для підстригання та набору ножів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 листопада 2016 року, звернувся громадянин Я., про те, що в м. Гуляйполе, біля автопарку неповнолітній на прізвище К., 2001 р.н., вистрелив з пневматичного пістолета йому в обличчя, чим завдав фізичний біль та тілесні ушкодження у вигляді рани на лівій щоці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 листопада 2016 року, звернувся громадянин Т., про те, що з території психіатричної лікарні в м. Гуляйполе, невідомий незаконно заволодів автомобілем «ВАЗ 2106». В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв пацієнт Гуляйпільської психіатричної лікарні громадянин В. Автомобіль знайдено та повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 листопада 2016 року, звернувся громадянин Г., про те, що в маршрутному автобусі м. Дніпропетровськ - м.Гуляйполе на шляху руху між с. Добропілля та м. Гуляйполе невідомі особи з маршрутного автобуса скоїла крадіжку його речей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1