Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 30 червня - 02 липня 2015 року

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, невідомі люди гучно себе поводять.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Тимирівської ФАП про те, що в с. Тимирівка, по вул. Зелена, помер громадянин Щ., 1937р.н., без ознак насильницької смерті.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, помер його дядько громадянин К., 1938 р.н., без ознак насильницької смерті.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, в недостроєному будинку ходить невідомий чоловік.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що в м. Гуляйполе, її співмешканець громадянин П., вчинив сварку.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Петровського, на землі лежить невідомий чоловік, який знаходиться в нетверезому стані, на тілі синці та видимі тілесні пошкодження відсутні.

30 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що в м. Гуляйполе, сусіди погрожують йому фізичною розправою.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в реанімаційному відділенні, померла громадянина Г., 1935 р.н., мешканка с. Малинівка, без ознак насильницької смерті.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ворошилова, помер громадянин С., без ознак насильницької смерті.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в м. Гуляйполе, по вул.9 Січня, сусідка її матері вчинила сварку.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ч., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Тардова, співмешканець її доньки на ім′я С., вчинив вдома сварку та вдарив її доньку громадянку Т., чим причинив фізичний біль.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від заступника директора КП «Комунсервіс» про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Вільна, по території звалища ходять невідомі особи.

01 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що до нього з заявою звернувся громадянин Я., який повідомив, що на протязі останніх півтора роки його сусідка громадянка С., труїть його курей, які вільно пересуваються по території його домоволодіння та за його межами.

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в ході проведення оперативно профілактичної операції "Мак-2015" було отримано інформацію, щодо мешканця м.Гуляйполе на ім’я М., який за місцем свого мешкання ,а саме на території домоволодіння незаконно вирощує нарковмісні рослини

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Гуляйпільського МНС про те, що в с. Полтавка, по вул. Комсомольска, сталося загорання нежилого будинку. Постраждалих не має.
02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Б., про те, що вона прохає направити до неї два працівника міліції.

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина С., про те, що до заявника зателефонував невідомий чоловік представився працівником міліції м.Запоріжжя та повідомив, що його син знаходиться в міліції і за вирішення питання, щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності необхідно перерахувати кошти в сумі 11000грн. Заявник гроші не перерахував.

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від директора КП "Житлосервіс" Гуляйпільської міської ради, про те, що невідома особа проникла до службового приміщення, та скоїла крадіжку металобрухту, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 400 грн.

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Н., про те, що в м. Гуляйполе, до її бабусі прийшов племінник та влаштував сварку.

02 липня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в с. Малинівка, по вул. Леніна, помер громадянин І., 1930 р.н., без ознак насильницької смерті.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1