Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 30 квітня 2015 року

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від голови Залізничної селищної ради про те, що поблизу сел. Залізничне, з водостоку на греблі ставка «Биркіно», невідома особа скоїла крадіжку двох металевих рельсів, чим спричинила матеріальні збитки.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в терапевтичному відділенні помер громадянин Г., 1927 р.н, мешканець с. Успенівка, без ознак насильницької смерті.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що до нього за медичною допомогою, з рваною раною чола, звернувся громадянин громадянин Р., яку він отримав внаслідок побиття його невідомим чоловіком в м. Гуляйполе по вул. 9 Січня, поблизу ЗОШ № 3.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від працівника міліції про те, що в м. Гуляйполе, місцевий житель займається не законними операціями з металобрухтом.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в с. Зелений Гай, її колишній співмешканець громадянин Т., не повертає їй ноутбук, який вони придбали під час спільного проживання.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від медичної сестри Верхньотерсянського ФАП, про те, що в с. Верхня Терса, по вул.Леніна, померла громадянка М., 1936 р.н., без ознак насильницької смерті.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Трудова, його дружині не подобається, що він вживає спиртні напої.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні, про те, що в с. Варварівка, по вул. Патріотична, помер громадянин Г., 1958р.н., без ознак насильницької смерті.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., 1958р., про те, що на телефон його дружини зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що для вирішення питання щодо скоєння дорожньо-транспортної пригоди до якої причетний син, необхідно сплатити кошти в сумі 2000 грн..

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового Пологівського РВ, до них звернувся громадянин К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Леніна громадянин П., не повертає документи (свідоцтво про народження) заявника.

30 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Ларічева, померла місцева жителька, 1928р.н.,без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1