Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 30 липня - 05 серпня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 66 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:

30 липня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з домоволодіння скоїла крадіжку мобільного телефону "Самсунг" та запчастини з автомобіля "Москвич". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
31 липня 2016 року, звернулася громадянка Є., про те, що її побив співмешканець громадянин С., чим спричинив фізичну біль та тілесні ушкодження у вигляді синців на тілі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

01 серпня 2016 року, звернулася громадянка П., про те, що в м. Гуляйполе жінка на ім’я Б., безпричинно побила її малолітню доньку 2003 р.н. Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи було встановлено, що в ході раптово виниклої сварку громадянка Б., побила малолітню громадянку П., 2003 р.н., чим завдала останній тілесні ушкодження у вигляді рваної рани мочки лівого вуха. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
01 серпня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, його безпричинно побив громадянин Р., чим спричинив тілесні ушкодження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

02 серпня 2016 року, звернулася громадянка Ж., про те, що в м. Гуляйполе, в ході раптово виниклої варки її побила громадянка Ш., чим завдала заявниці фізичний біль та тілесні ушкодження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
02 серпня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що невідома особа з незачиненого гаража скоїла крадіжку металевої каністри в якій знаходилось 10 літрів бензину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
02 серпня 2016 року, звернулася громадянка К., про те, що невідома особа шахрайським шляхом скоїла крадіжку з карткового рахунку заявниці відкритого в "Ощадбанку" гроші в сумі 4446грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

03 серпня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в м. Гуляйполе, на території центрального ринку невідома особа з контейнеру, скоїла крадіжку мобільного телефону жовтого кольору "НОКІА ", який знаходився в гаманці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

04 серпня 2016 року, звернувся громадянин К., про те, що в с. Полтавка, невідома особа викрала його велосипед "Україна" синього кольору, який він залишив без нагляду. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин Б., за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
04 серпня 2016 року, звернулася громадянка С., про те, що в с. Успенівка, з території шкільного майданчика невідома особа викрала електрочайник, три пластикові бочки ємкістю 20 літрів кожна, та електроподовжувач довжиною 65 метрів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1