Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 31 травня - 02 червня 2015року

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера Гуляйпільської районної лікарні про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Набережна, помер громадянин Д.,1937р.н., без ознак насильницької смерті.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Гуляйпільської районної лікарні про те, що до швидкої допомоги з діагнозом ссадини тулубу, гематома лівого ока було доставлено громадянина Г., який вказані тілесні ушкодження отримав в наслідок падіння зі скутера на дорозі м. Гуляйполе - сел. Залізничне.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його земельної ділянки скоїла крадіжку поливного шлангу, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 350 грн.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченка, біля будівлі «Укртелеком» він із власної необережності втаратив свій мобільний телефон, матеріальний збиток близько 4000 грн.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в м. Гуляйполе, його дружина влаштувала сварку.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина П., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа з його автомобіля БМВ-525, скоїла крадіжку барсетки в якій находились документи та гроші в сумі 800 грн., чим завдала матеріальний збиток. Вказане звернення було ввідним завданням ГУМВС в Запорізькій області.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Т., вчинив вдома сварку та погрожував фізичною розправою.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Т., про те, що його сусід громадянин П., взяв його велосипед і не повертає.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина М., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. 1 Травня, помер його батько громадянин М., 1934 р.н., без ознак насильницької смерті.

31 травня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ф., про те, що в с. Полтавка, по вул. Свердлова, невідома особа розбила два віконних скла та витягнула решітки на магазині "Крамниця", а також розбила одне віконне скло на кафе "Загадка".

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що вона прохає викликати наряд швидкої медичної допомоги своєму чоловікові громадянину Н., якому стало погано.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, її сусідка громадянка З., підпалила багаття поблизу її вікна.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, громадянин М., вчинив сварку.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Г., про те, що м. Гуляйполе вул. Горького, померла його теща громадянка І., без ознак насильницької смерті.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що м. Гуляйполе, з її дачі невідома особа скоїла крадіжку електричної м’ясорубки, матеріальний збиток встановлюється.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Б., про те, що невідомі молоді люди на протязі тривалого часу мешкають в його будинку за адресою м. Гуляйполе вул. Зарічанська, 14.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Н., про те, що на автодорозі м. Гуляйполе - с. Дорожнянка, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля ВАЗ та мотоцикла.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від чергового лікаря Гуляйпільської районної лікарні про те, що в хірургічному відділенні помер громадянин Н., 1954 р.н.,без ознак насильницької смерті.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина К., про те, що м. Гуляйполе, громадянин З., неадекватно себе поводить та чіпляється до людей.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе, невідома особа здоїла її козу.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Фрунзе, відбувається сварка.

01 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що в м. Гуляйполе, на блокпосту було зупинено автомобілі «Камаз» з причепом під керуванням громадянина Д., та «Камаз» з причепом під керуванням громадянина Б., які перевозили насіння соняшника, без вказання його ваги у документах на дане насіння.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Г., про те, що в с. Малинівка, по вул. Кожедуба, померла громадянка Г., 1939 р.н., без ознак насильницької смерті.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, в м. Гуляйполе, невідома особа з огорожі даного домоволодіння шляхом вільного доступу скоїла крадіжку металевої хвіртки.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції про те, що йому стало відомо,що мешканка Гуляйпільського району, на ім’я Т., на території свого домоволодіння вирощує рослини снодійного маку.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки А., про те, що товариство "Куверт ЛТД", не виплатила їй близько 1000 грн., за виконану роботу по виготовленню поштових конвертів, згідно договору.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від заступника директора КП"Комунсервіса" про те, що в м. Гуляйполе, на міському звалищі невідомі громадяни, заважають роботі ексковатора.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Л., про те, що в с. Мирне, по вул. Леніна, невідома особа з території домоволодіння, незаконо заволоділа його мопедом "Альфа", чим спричинила матеріальні збитки на суму близько 5600грн.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки З., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Шевченка, громадянина Ч., побив невідомий чоловік, чим причинив тілесні ушкодження у вигляді синців та зсадин на обличчі.

02 червня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ц., про те, що в с. Новозлатопіль, по вул. Леніна, помер її батько громадянин С., 1940 р.н. , без ознак насильницької смерті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1