Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 28-29 квітня 2015 року

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в сел.Залізничне, по вул. Польовій, померла його мати, 1949 р.н., без ознак насильницької смерті.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що м. Гуляйполе, по вул. Червона, невідома особа з літньої огорожі скоїла крадіжку двох свиней вагою близько 140 кг. кожен, чим спричинила матеріальний збиток на суму близько 5000 грн.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Ч., про те, що в м. Гуляйполе по вул. Шевченко, в магазині "Золотая нить" невідома особа пошкодила ролет на вікні магазину, чим спричинила матеріальні збитки.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. Запорізька, відбулася дорожньо-транспортна пригода. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що водій скутера зіткнувся з автомобілем КАМАЗ.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що під час розслідування кримінального провадження було встановлено, що в с. Темирівка, Гуляйпільського району, громадянин Р., 1980 р.н. та громадянин Б., 1977 р.н., будучи в стані алкогольного сп’яніння, шляхом вільного доступу, проникли до приміщення дизельно-генераторної станції, яка належить ПСП «МИР», звідки таємно викрали комплектуючі частини з дизельного генератора, чим спричинили матеріальний збиток на суму близько 3000 грн.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки П., про те, що в с. Долинка, її син громадян Г., знаходячись в стані алкогольного сп′яніння вчинив сварку та погрожував фізичною розправою.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від невідомого чоловіка, про те, що в м. Гуляйполе, поблизу вул. 9 Січня, на річці «Гайчур» невідомий чоловік ставить сітки.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що громадянин Д., знаходиться в приміщені Успенівської сільської ради в стані алкогольного сп’яніння та порізом на нозі.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що спільно з начальником служби у справах дітей Гуляйпільської районної адміністрації було виявлено, що громадянка Р., не належним чином виконує покладені на неї батьківські обов’язки.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника міліції, про те, що на блокпосту поблизу с. Темирівка, було зупинено автомобіль "Ман", під керуванням громадянина Р., який перевозив два трансформатори з документами дійсність яких викликає сумнів.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення з відділення державної виконавчої служби Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин Д., має заборгованість по аліментах в розмірі 15145,44 грн. на користь громадянки М..

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення з відділення державної виконавчої служби Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин Г., має заборгованість по сплаті аліментів в розмірі 39294,10 грн. на користь громадянки В..

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення з відділення державної виконавчої служби Гуляйпільського районного управління юстиції про те, що громадянин Н., має заборгованість по аліментах в розмірі 13795,86 грн. на користь громадянки М..

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що невідома особа шляхом вільного доступу території ставку "Новий" який орендує заявник, що розташований поблизу с. Червоне, скоїла крадіжку риби різновиду «короп дзеркальний» загальною вагою 5 кг.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що з заводу СТК "Композит", який розташований в м. Гуляйполе, по вул. Шевченко, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку складових частин електро-трансформатора.

28 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Р., про те, що в м. Гуляйполе невідомі хлопці стукають у двері гуртожитку Чубарівського професійного аграрного ліцею, де вона працює черговою.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Д., про те, що в с. Воздвижівка, його дружина громадянка П., вчинила вдома сварку.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Р., про те, що на протязі тривалого часу на його стаціонарний телефон дзвонить невідомий та мовчить.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Д., про те, що в м. Гуляйполе, по вул. ІІІ-Інтернационала, померла громадянка Н., 1936 р.н, без ознак насильницької смерті.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від співробітника Служби безпеки України, про те, що на блокпосту поблизу с. Любимівка, був зупинений автомобіль «Рено» під керуванням громадянина К., який перевозив брухт кольорових металів, вагою близько 2200 кг, документи на який викликають сумнів в дійсності.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки М., про те, що в м. Гуляйполе, її чоловік громадянин Р., вчинив вдома сварку та вдарив її, чим причинив фізичний біль.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Т., про те, що в с. Солодке, громадянка Д., керуючи скутером допустила зіткнення з велосипедом, яким керувала її мати громадянка П.,. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждалих немає, велосипед отримав механічні ушкодження.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина Ш., мешканець м. Дніпропетровськ, про те, що керівництво приватної охоронної фірми «Рубіж – Україна», де він працює охоронцем та на даний час охороняє будівлю птахофабрики в м. Гуляйполе, не сплатило в повному обсязі заробітну плату в розмірі 2345 грн.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянки Л., про те, що в с. Верхня Терса, невідома особа шляхом вільного доступу, з території її домоволодіння скоїла крадіжку 5 ліхтарів на сонячних батареях, чим спричинила матеріальні збитки на суму 250 грн. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв громадянин К., 1996 р.н, мешканець с.Верхня Терса, у якого вилучено запчастини від викрадених ліхтарів.

29 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення від громадянина В., про те, що в с. Воздвижівка, його дружина громадянка Р., вчинила вдома сварку.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1