Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події за 22 грудня 2015 р.

Події за 22 грудня 2015 р.22 грудня, о 22:00 до Гуляйпільського відділення поліції звернувся 26-річний мешканець району. Чоловік повідомив, що його пограбували. Двоє невідомих, завдавши декілька ударів в обличчя, відкрито заволоділи запасним колесом та вогнегасником з його автомобіля „Ланос”. Вжитими заходами, співробітники поліції встановили, що до кримінального правопорушення причетні мешканці Гуляйполя 1988 та 1995 років народження. Викрадені речі вилучено та повернуто заявнику. Ведеться дослідча перевірка.

Так, 22 грудня до Гуляйпільського відділення поліції звернувся 36-річний мешканець Чернігівської області. Чоловік повідомив, що 26 листопада на інтернет-сайті він замовив трактор МТЗ-421 "Бєларус". Зв’язався з продавцем та узгодив усі деталі придання. В якості оплати перерахував гроші в сумі 61200 гривень, на зазначений рахунок. Однак, до теперішнього часу трактор не отримав.

Майже з аналогічною заявою, до працівників Пологівського відділу ГУНП звернулась ошукана 30-річна мешканка міста Пологи. 17 грудня жінка перерахувала, начебто інтернет-продавцю кондитерських виробів більше восьми тисяч гривень. Проте, солодощі так і не отримала.

МВС УКРАЇНИ
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1