Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Події 08 квітня 2015 року.

Події 08 квітня 2015 року.08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення невідомого, про те, що в м.Гуляйполе, по вул. Ларічева, знаходиться автомобіль, пасажири якого гучно себе поводятьта заважають відпочивати.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки К. про те, що в м.Гуляйполе, по вул.Петровського їздить автомобіль, водій якого знаходиться в стані алкогольного спяніння. Встановлено особу водія та відносно нього скаладено адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення(Керування транспортним засобом в стані алкогольного спяніння).

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки П. про те, що в с. Любимівка, невідома особа, шляхом пошкодження вхідних дверей, проникла до приміщення будинку культури, де пошкодила девять дверей, чим спричинила метеріальні збитки.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення працівника міліції, про те, що в с.Успенівка, з ТОВ "Птахофабрика Зарічна" громадянини Б.та С. скоїли крадіжку курячих яєць, чим спричинили матеріальні збитки.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина П. про те, що в с.Новозапорізьке, невідома особа з його домоволодіння скоїла крадіжку чотири ліхтарі.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки С. про те, що в с.Воздвижівка, невідома особа повісила на дереві голову з корови біля її домоволодіння.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянки К. про те, що в м.Гуляйполе, в одній із установ, йому не повертають належні йому речі.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина Л. про те, що в с. Дорожнянка, громадянин К. не повертає йому борг у розмірі 2500 російських рублів.

08 квітня 2015 року, до чергової частини надійшло повідомлення громадянина К. про те, що в с. Рівнопілля, невідома особа з території ферми ТОВ"Агрорівнопілля", скоїла крадіжку 11 дощок, чім завдала матеріальні збитки на сумму 500 гривен.Вжитими заходами встановлено жителя с. Рівнопілля причетного до скоєння вказаного злочину.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  09 квітня 2015, 18:32цитувати виділене
А тепер напишіть будь ласка, що найдено і хто покараний! А то ці повідомлення переростуть у просту статистику злодюжок і безпорадність міліції :(
 0  або