Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка

Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка12 березня 2018 року на центральній прощі міста Гуляйполе працівники Центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради провели мітинг-вшанування пам’яті великого українського поета та художника Т.Г.Шевченка «Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка».

Ось як цю подію описує журналіст районної газети «Голос Гуляйпілля» Валентина Красовська.

«Став для нас Шевченко–заповітом, Безсмертний, як саме людське життя»,- такими словами Юрій Шаровський і Валентина Жовніренко розпочали мітинг, присвячений 204-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

У заході взяли участь міський голова Ярмак С.О., голова Гуляйпільської районної державної адміністрації Іщенко О.А., голова Гуляйпільської районної ради Клешня А.Г., представники трудових колективів, учнівська молодь.

Тарас Григорович Шевченко – для всіх нас неперевершений поет, котрий всі свої сили, всю свою творчу міць, весь свій геніальний талант спрямовував на здійснення єдиної, прекрасної мети – служіння народові. Доля щедро наділила його великими талантами, але обділила щастям в особистому житті. Прожив усього 47 років, з яких 24 був кріпаком, 10 – відбував на засланні, майже 4 роки перебував під наглядом поліції, і лише 9 років прожив вільною людиною. Та й за той короткий час він своїм променистим словом заклав міцне підґрунтя не тільки для відродження, а й для вічного життя української нації.

До пам’ятника Великому Кобзареві вдячні гуляйпільці поклали квіти. - Живи, поете, в бронзі і граніті, Живи, поете, в пам’яті людській…

У простір злетіла хвилююча мелодія «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні народного аматорського хору «Вольниця». Могутні крила пісні немов огорнули теплом, вірою і нев’янучою пам’яттю постать Великого Тараса. – Живи в піснях, живи у «Заповіті», У слові праведнім, у вірі віковій!

http://gpmrada.gov.ua/news/1164-poki_biutsia_sertsia_liudei_zvuchatime_i_golos_shevchenka.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1