Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Поліцейські Запорізької області беруть участь у спільних командно-штабних навчаннях

До одного з оперативних штабів, створених в рамках проведення спільних навчань підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ, увійшли представники поліції Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Івано-Франківської та Донецької областей.

10 грудня, розпочались спільні масштабні командно-штабні навчання усіх підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ.

Поліцейські Запорізької області беруть участь у спільних командно-штабних навчаннях


Загалом до проведення навчань залучено представників Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії України. Координацію дій учасників навчань здійснюють чотири оперативні штаби з числа особового складу керівництва відомств.

Поліцейські Запорізької області беруть участь у спільних командно-штабних навчаннях


Територія проведення тактико-спеціальних навчань, приміщення та об’єкти облаштовані камерами відеоспостереження. Відповідно кожен оперативний штаб може відслідковувати ситуацію на всій території у режимі онлайн.

У рамках навчань поліцейські, рятувальники та військовослужбовці відпрацьовують алгоритм спільних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та ускладнення обстановки. У складі зведених загонів правоохоронці відпрацьовують виконання ввідних завдань.

Для оперативного штабу, до складу якого входять поліцейські з Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Івано-Франківської та Сумської областей, навчання розпочалися з ввідної про перекриття руху на автодорозі.

Офіційний сайт Національної поліції
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1