Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Поліцейські знищили осередок торгівлі фальшивим коньяком

Поліцейські знищили осередок торгівлі фальшивим коньякомДільничні інспектори Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області миттєво зреагували на колективне звернення городян та ліквідували осередок торгівлі фальсифікованим алкоголем.

16 грудня до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло колективне звернення працівників Центрального ринку, в якому городяни скаржаться на систематичну торгівлю спиртними напоями на одному з лотків. Підприємці розповідають, що «клієнти» «наливайки» стягуються на чергові «100 грам» з усього району. А після вживання алкоголю заважають торгівлі нецензурною лайкою та зухвалою поведінкою.

Наступного дня ця інформація була перевірена дільничними інспекторами відділу поліції. Встановлено, що 67-річна місцева мешканка не обмежилась реалізацією чаю та кави з термосу, а розливала спиртні напої сумнівного виробництва. Наразі вилучено 16 літрів рідини коричневого кольору з запахом алкоголю. Як виготовлявся сурогат і в яких умовах встановить експертиза.

На реалізатора складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 156 (Роздрібна торгівля спиртом етиловим, коньячним алкогольними напоями чи з підробленими марками цього збору – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1