Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людина

Пологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людинаУчора о 19:55 в одному з будинків по вул. Пролетарській в м. Пологи сталася пожежа. Дим помітили сусіди погорільців, які відразу зателефонували на «101». За словами свідків, у будинку могли знаходитись 54-річна жінка зі свої 46-річним співмешканцем.

Під час розвідки вогнеборці виявили, що у приміщенні горять домашні речі, диван, частина даху. В одній з кімнат рятувальники знайшли тіло жінки без ознак життя. Вона отруїлась продуктами горіння.

В іншій кімнаті вони побачили чоловіка, який благав про допомогу. Рятувальники вивели його на свіже повітря та передали лікарям. Чоловіка госпіталізували до хірургічного відділення Пологівської ЦРЛ з попереднім діагнозом - опіки рук, голови та спини ІІ-ІІІ ступеню тяжкості. Стан чоловіка оцінюється як тяжкий.

Зі слів сусідів, люди зловживали алкогольними напоями та багато палили. Той вечір не став виключенням. Вірогідно, чоловік запалив цигарку та заснув. Незагашений недопалок впав на ліжко, яке почало займатися.

Площа горіння житлової кімнати – 4 кв. м, даху – 2 кв. м. За фактом пожежі відповідними органами ведуться розслідування.

З початку року на пожежах загинуло 5 пологівчан, ще 2 було травмовано.

Пологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людинаПологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людинаПологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людинаПологівське прокляття: кожного тижня на пожежі гине людина

Районка
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1